Canlı yayına eşi ile geldi Sevgilim beni dolandırdı dedi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında eşi ile canlı yayına katılan Erol Karakoç, 'Sevgilim Nursel ve yeğeni Cansu, 1 milyon 200 bin liramı çaldı' iddiasını ortaya attı. Karakoç, 'Kadınlığını kullanıp beni kirletti' ifadelerini kullandı.

Canlı yayına eşi ile geldi Sevgilim beni dolandırdı dedi
Canlı yayına eşi ile geldi Sevgilim beni dolandırdı dedi
Paylaş

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine inanılmaz bir olay yaşandı. Erol Karakoç, eşi Nagihan Hanım ile birlikte canlı yayına çıktı. Evli Erol Karakoç, "Sevgilim Nursel ve yeğeni Cansu, 1 milyon 200 bin liramı çaldı" iddiasını ortaya attı..

Erol Karakoç, eşi Nagihan Hanım ile birlikte canlı yayına çıktı. Evli Erol Karakoç, "Sevgilim Nursel ve yeğeni Cansu, 1 milyon 200 bin liramı çaldı" iddiasını ortaya attı.

Karakoç, "Sevgilim Nursel paramı aldı. Benimle birlikte olmak istedi. Arabada üstüme atladı. Beni kirletti. Alkollüydü. Kadınlığını kullandı. Kaçacak yer, yapacak bir şey yoktu" ifadelerini kullandı.

Bu sözler herkesin ağzını açıkta bıraktı. Karakoç, başından geçenleri şöyle anlattı: "Nursel ve Cansu, sürekli benden para istedi. Bir sürü masraf ettim Annelerinin rahatsız olduğunu söylediler para gönderdim. "

Paylaş

"İcra var dediler para gönderdim. Klima yatak oturma odası istediler hepsini aldım. Kene gibi yapıştılar. Yardımcı olalım dedikçe beni soydular. Beni kullandılar."

Eşi Nagihan Karakoç ise kocasının herhangi bir suçu olmadığını belirtti. Karakoç, 'Kocamın suçu yok. Kadınlığını kullandı. Her şeyimi elimden aldı. Buraya gelip hesabını verecek" dedi. Müge Anlı ise "Niye eşinin suçu yok" dedi.

Paylaş

Bu soru üzerine Nagihan Karakoç; "Sabah işine gidiyor akşam evine geliyor. Kocamı kandırdılar. Kocamı büyülediler. Her dediklerine inandı. Eşimin bir suçu yok" diye konuştu.

Paylaş

Yayına bağlanan Nursel Yüksel'in yeğeni Cansu isimli kişi ise şunları söyledi: "Erol abi bize evli olduğunu söylemedi. Dini nikah istedi. Resmi nikah yapın dedik. Sonra eşya ve koltuk aldılar. Sonra evli olduğunu öğrendik. Yalan söylüyorlar."

Paylaş

Yayına telefonla bağlanan Cansu isimli kişi sözlerini şöyle sürdürdü: "Nerede yedim ben senin paranı? Senedin mi var, sepetin var? Benim adıma yatırılan birşey mi var? Ben evli barklı biriyim"

Paylaş

Erol Korakoç'un teyzesi Nursel ile birlikte ev tuttuğunu anlatan Cansu; "Birlikte alışveriş merkezine gidip, koltuk halı gibi alışveriş yapmışlar. Olay oradan patladı. Daha sonra faturaya ödeyememiş sanırım, avukat beni aradı bir şekilde." dedi.

Daha canlı yayına bağlanan Nursel Yüksel'in anlattıkları ortalığı daha da karıştırdı. 2 yıldır birlikte olduklarını söyleyen Nursel Yüksel, Erol Karakoç'un eşinden ve çocuklarından para kaçırmak için kendisi üzerine para yatırdığını söyledi.

Paylaş

Erol Karakoç'la bir ev kuran A'dan Z'ye tüm eşyaları birlikte aldıklarını söyleyen Nursel Yüksel ve yeğeni Cansu, Erol Karakoç'un kendilerine boşanmış olduğunu söylediğini anlattı. Çevresindeki herkese Nursel Yüksel'i eşi olarak tanıttığı ortaya çıkan Erol Karakoç hakkında konuşmaya devam eden Nursel Yüksel şunları söyledi:

Paylaş

Erol Karakoç'un kendisine oğlunun hırsız olduğunu söylediğini aktaran Nursel Yüksel ayrıca Erol Karakoç'la imam nikahı kıydıklarını da söyledi. Asıl şok ise canlı yayının sonunda yaşandı. Yayın sonunda Nursel Yüksel'in üvey ablası canlı yayına bağlandı. Nursel Yüksel'in bir dolandırıcı olduğunu söyleyen üvey abla kendisinin Nursel Yüksel'le davalık olduğunu ve kendisini de dolandırdığını söyledi.

dolandırıcılık erol karakoç
Canlı yayına eşi ile geldi 'Sevgilim beni dolandırdı' dedi - Türkiye Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx