Youth Projects Group Gençlik Projeleri İle Sizinle

Birinci yılını kutlayan Youth Projects Group yaptığı çalışmalar ve araştırmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Youth Projects Group Gençlik Projeleri İle Sizinle
Youth Projects Group Gençlik Projeleri İle Sizinle editor

 

Birinci yılını kutlayan Youth Projects Group yaptığı çalışmalar ve araştırmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya aracılığıyla tanıtımı yapılan ve çok fazla kişi tarafından ulaşılamayan aktiviteler, eğitim ve projelerin daha fazla kişiye ulaşması için çalışmalarına devam ediyor.

Kısaca Youth Projects Group Hakkında

Kısaca Youth Projects Group pek çok farklı konuda gençlik projelerini daha geniş kitlelere yaymak amacıyla kurulmuş bir oluşumdur. Yaptığı çalışmalar hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse:

Gençlerin iş imkanına sahip olması için iş ilanları – stajlar ve eğitimleri tarayarak bilgilendirme yapmayı amaçlayan.

Derneklerin yaptığı çalışmaların özet bilgilerini paylaşan.

Eğitim konusunda fırsat eşitliği oluşturmak için çalışmalarına devam eden.

Pek çok firmanın tanıtımını yaptığı burs imkanları ve eğitimler hakkında bilgiler veren.

Kısaca gençlerin ihtiyacı olan konu başlıkları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasına olanak sağlayan bir paylaşım ağıdır.

Gençlerin Yanında | Gençlerle Birlikte

Genel olarak Youth Projects Group gençlik ile ilgili olan tüm konu başlıklarında yılmadan çalışmalarına devam etmektedir. Gönüllülük esası ile yapılan çalışmaların daha fazla kişiye ulaşmasını amaçlamaktadır.

Bu konuda her geçen gün güncel ve devamlı görevi başında olan bir oluşum olarak dikkatleri üzerinde toplar.

Eğitim ve aktivite konusunda farklı alışkanlıkların ön plana çıkmaya başladığı koronavirüs günlerinde de online olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Binlerce İş İmkanı Paylaşımı

Youth Projects Group’un çok fazla bilinmeyen bir diğer başarısı ise yaptığı paylaşımlar sayesinde pek çok gencimizin staj – burs ve iş imkanına sahip olmasıdır. Bu başarısının arkasında yatan en temel neden ise gönüllü ekibinin çalışmalarına devam ediyor olmasıdır.

Youth Projects Group çalışmaları hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; özellikle sosyal medya başta olmak üzere, ücretsiz – kısa süreli indirimli yada çeşitli fırsatları gençlerle paylaşarak onların daha fazla kişi tarafından duyulmasını amaçlamaktadır.

Avrupa Birliği Projeleri Unutulmadı

Aynı şekilde yaptığı çalışmalarına Avrupa Birliği – Erasmus + Staj imkanı ve gönüllülük esaslı projeleri ile devam etmektedir.

Sıklıkla internette çok fazla bilgiye ulaşmanın mümkün olmadığı proje yazımı hakkında, burs ve diğer imkanlar hakkında da bilgilendirmeler yapmaya devam ediyor.

Geride bıraktığı bir senelik süreç boyunca pek çok kişinin yüzünü güldüren ve pek çok farklı aktiviteyi ilk elden duyuran Youth Projects Group’a bizlerde nice yıllara demek istiyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx