Amerikan Life ile YDS Sınavına Hazırlanın

Amerikanlife dil kursu 2007 yılında kurulmuş olup önde gelen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

Amerikan Life ile YDS Sınavına Hazırlanın
Amerikan Life ile YDS Sınavına Hazırlanın editor

Amerikanlife dil kursu 2007 yılında kurulmuş olup önde gelen şirketlerden biri olmayı başarmıştır. Günümüz şarlarına uygun bir şekilde uzaktan eğitimi en faydalı şekilde sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı olduğu dünyaca ünlü yayın şirketleri üzerinden öğrencilerine hizmet kalitesi sunar. İngilizce, Rusça, Flemenkçe ve Almanca olmak üzere dört dil üzerinden eğitim sağlar.

Günümüz dünya dili olarak sayılan İngilizce oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayrıca ülkemizde de farklı sınavlar düzenlenerek İngilizce seviyeleri oldukça önem taşır. YDS ingilizce kursu ile birlikte Amerikan life öğrencilerine mükemmel bir şekilde hizmet sunar. Öğrencilerinin analizlerini ve hedeflerini doğru belirler ve bu yönde çalışmalara başlar. Bunun dışında vermiş olduğu hizmetin sonucunda YDS sınavlarına giren öğrencilerin %81 i hedeflediği sonuca ulaşıyor.

IELTS ve TOEFL

Amerikan life dil kursu Amerika da okumak isteyen kişilere mükemmel bir şans sunuyor. Bazı öne gelmiş üniversiteler sizlerin Amerikan life sertifikalarını IELTS ve TOEFL belgesi yerine koyarak üniversitelerine kabul ediyorlar. Bunun dışında da IELTS veya TOEFL belgesi almak isterseniz sizlere elbette yardımcı olunmaktadır. İstersneiz Türkiye üzerinde hazırlık okullarını geçmek için kullanın isterseniz iş başvurusu yaptığınız şirketlere İngilizcenizin seviyesini gösteren bir belge olarak kullanın. İstediğiniz hedef doğrultusunda sizleri çalıştırarak en iyi sonu elde etmeniz için yardımcı olurlar. Öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda hareket eden Amerikan life dil kursu daha iyi adımlarla devam ediyor.

Kaynak: https://www.americanlife.com.tr/ingilizce-kursu/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx