Beşiktaş Spor Kulübünün Beslenme Uzmanı Sabancı Üniversitesiyle Anlaştı

Yeterli ve sağlıklı beslenme, insan sağlığı ve yaşam kalitesi bakımından oldukça önemli bir rol oynuyor.

Beşiktaş Spor Kulübünün Beslenme Uzmanı Sabancı Üniversitesiyle Anlaştı
Beşiktaş Spor Kulübünün Beslenme Uzmanı Sabancı Üniversitesiyle Anlaştı editor

 

Yeterli ve sağlıklı beslenme, insan sağlığı ve yaşam kalitesi bakımından oldukça önemli bir rol oynuyor. Sabancı Üniversitesi çalışanlarının sağlık bilincini arttırmak ve onlara sürdürülebilir sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak adına, Beşiktaş Spor Kulübünün Beslenme Uzmanı olan Pınar Demirkaya ile 6 aylık online bir eğitim projesinde anlaştı.

Mesleğine tutkuyla bağlı olan Pınar Demirkaya,  İstanbul’da özel bir hastanede 3 yıl boyunca Klinik Şefi ve Beslenme Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra, şuan kendi kliniğini açarak Beslenme Uzmanı görevine devam ediyor. Aynı zamanda Beşiktaş JK çatısı altında da Beslenme Uzmanı olarak görev almakta.

Diyetisyen Pınar Demirkaya tarafından kurulan beslenme ve danışmanlık merkezinin çalışma prensibi, kişinin en sağlıklı versiyonuna ulaşmasını sağlamak olarak özetlenebilir. Bu çalışma prensibini Sabancı Üniversitesi ile birlikte bir projede yürütmeye dair anlaşma sağlayan Pınar Demirkaya, Sabancı Üniversitesi çalışanları ile birlikte 6 ayı kapsayan bir sürece giriyor.

Proje kapsamında Sabancı Üniversitesi’ndeki 1000 çalışan, mail yolu ile bilgilerini paylaşarak randevu alabilecek ve haftanın 2 günü motivasyon amaçlı durum takiplerini yaptırabilecek, akıllarına takılan soru işaretlerine cevap bulabilecekler. Pınar Demirkaya ve Sabancı Üniversitesinin bu anlaşması sayesinde danışmanlar kendilerini tanıyıp, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirerek hayat standartlarını yükseltebilecekler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx