Hasan Çoban’ın Sanatçı Dünyası

Müzik dünyası çetrefilli ve bir o kadar da zor süreçtir. Hele günümüzde kendinizi tanıtmanız oldukça zorlaşmıştır.

Hasan Çoban’ın Sanatçı Dünyası
Hasan Çoban’ın Sanatçı Dünyası editor

Müzik dünyası çetrefilli ve bir o kadar da zor süreçtir. Hele günümüzde kendinizi tanıtmanız oldukça zorlaşmıştır. Ancak son zamanlarda özellikle Hasan Çoban kimdir sorularının fazlalaştığının farkındayız. Kendisi Türkü alanında oldukça ilerleme göstermiş ve babası Fevzi Çoban’ın yolundan gitmeye karar kılmıştır. Ailesinin doğuştan gelme ses yeteneği ona da bahşedilmiştir.

Hasan Çoban UTAN albümüyle bu sektörün içerisine giriş yapmış ve ardından 2,3,4,5,6 ve 7. albüm derken piyasada adını çıkartmıştır. Özellikle konserler vermiş, etkinliklere katılmış ve TV şovlarında kendini başarılı şekilde yansıtmıştır. Türküyü severler için oldukça iyi bir dinleyici kitlesine sahiptir. Zorlu yaşam şartlarıyla birlikte buraya kadar gelmeyi başarmış olan Hasan Çoban sizlere bu serüvende en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Potpori Albümü

2018 yılında piyasaya sürdüğü Potpori albümü birçok kişinin kalbine dokunmuştur. Ruhunuzu okşayan ve sizi başka düşüncelere aktaran şarkıları ile ön plana çıkmış olan Hasan Çoban severleri de dinleyicileri de oldukça memnun etmeyi başarmış bir sanatçıdır. Yalan dünya Ah yalan dünya sözleri herkesin hayatında yer etmiş ve gerçeklik payının olduğu sözlerdir. Hasan Çoban Neney şarkısıyla birlikte yöresel tarzı ve giyimi kliplerinde başarılı bir şekilde göstermiştir. Sözleriyle de ruhunuzda bir damlaya dokunmayı başarmıştır. Sevenlerine, kültürüne sahip çıkan ve onu en iyi şekilde yansıtmayı başarmış olan Hasan Çoban şarkılarıyla sizleri memnun etmeye devam ediyor.

hasancobanofficial
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx