Ev İşlerinde Usta Olan Kızlar Buraya!

Her ne kadar ev işlerinin cinsiyetçi bir role bürünmemesi gerektiğini düşündüğümüzde bu yaş gruplarında pek çok ailelerinde gördüğü durumları taklit eden oyunlar oynadıkları için kız çocukları ev işlerini yansıtan oyunlara daha düşkün görünüyor.

Ev İşlerinde Usta Olan Kızlar Buraya!
Ev İşlerinde Usta Olan Kızlar Buraya! editor

 

Her ne kadar ev işlerinin cinsiyetçi bir role bürünmemesi gerektiğini düşündüğümüzde bu yaş gruplarında pek çok ailelerinde gördüğü durumları taklit eden oyunlar oynadıkları için kız çocukları ev işlerini yansıtan oyunlara daha düşkün görünüyor. İşte bu yüzden oyuncak firmaları da kız çocukların bu isteklerine yönelik birbirinden güzel, farklı ve neredeyse gerçek gibi görünen oyuncaklar üreterek onların oyun saatlerini renklendirmeyi hedeflemiş. Bu oyuncakların hepsine Çebitoys sitesi üzerinden ulaşmanız mümkün.

Mutfağa Yeni Bir Aşçı Geliyor!

Bu oyuncaklar o kadar güzel ki, gördüğünüz zaman siz bile oyuna dahil olmak isteyeceksiniz. Annelerini örnek alan kız çocukları için en güzel kız oyuncakları bu sitede. Blenderlar, bulaşık makineleri, mutfak tezgahları, buzdolapları derken adeta küçük bir ev yaratmaya yarayan bu oyuncak ev aletleri gerçeği aratmayacak türden desek yalan söylemiş olmayız. Eğer mutfakta yeni bir aşçıya ihtiyaç duyuyorsanız ve bunu uzaklarda aramayın.

Ev İşlerinde En Büyük Yardımcınız Kızınız!

Bir annenin en büyük yardımcısı kızları olmuştur bu nesiller boyu böyle gelmiş ve böyle de gidecek gibi görünüyor. Küçük yaşlarda anneleri örnek alan bu çocuklar haliyle onların davrandığı gibi davranmak isteyecek. İşte sizleri rol model gören küçük kızlarınız için birbirinden farklı oyuncak ev aletleri. Bu aletler içerisinde;

  • Buzdolabı
  • Fırın
  • Bulaşık makinesi
  • Çamaşır makinesi
  • Ütü
  • Süpürge
  • Tost makinesi
  • Blender
  • Vileda Seti

Gibi daha pek çok kız oyuncakları yer almakta. Eğer siz de bu oyuncakları satın almak isterseniz o zaman yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

Hepsi Adeta Gerçek Gibi!

Bu oyuncakların hepsi adeta gerçek gibi. Kız oyuncakları kategorisinde yer alan bu aletleri incelediğinizde siz de şaşıracak ve bunları hemen kızınız için satın almak isteyeceksiniz. Son derece başarılı tasarımları sayesinde onun oyun vakitlerini daha da keyifli hale getirmek istiyorsanız o zaman oyuncak ev aletleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. İster kendi oynasın ister birlikte oynasın isterse de arkadaşları ile oynasın, bu oyuncaklar her türlü hoşuna gidecek ve hem eğlenecek hem de öğrenecek.

https://www.cebitoys.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx