Broşür Nedir?

Broşür firmaları için bilinen klasik reklam araçları arasında en etkili alandır.

Broşür Nedir?
Broşür Nedir? editor

Broşür firmaları için bilinen klasik reklam araçları arasında en etkili alandır. Hedef kitlesini kolaylıkla ulaşması bakımından ilk sıralarda yer almıştır. Broşürler sayesinde müşteriye firmanın varlığını duyurma kampanya ve ürün bilgileri aktarma sağlanır. Broşür tasarlama ve broşür dağıtımıdaki amaç firmanın yürütmüş olduğu faaliyetleri ürünleri ya da hizmetleri doğru bilgiler ile müşteriye aktarır. Bu sayede hem ürünler ve hizmetler hakkında müşteri bilgilendirilmiş olur hem de kampanya ve yenilikler müşteriye duyurulur.

Firmaların müşteriye görünen yüzü olan broşürlerde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Broşür tasarımı özen ister. Broşürün kağıt kalitesinden renklerine ve yazı metnine kadar detaylar dikkate alınarak tasarlanmalıdır. Özel tasarımlar için Magna Basım sitesini tercih etmelisiniz.

Broşür Fiyatları 

Broşür fiyatları broşürün boyutlarına ve matbaa firmasına göre değişkenlik gösterir. Genel olarak A4 ve A5 boyutlarındadır. Bu broşür boyutları arasında en çok tercih edilen A5 boyutudur. Tüm reklam ürünlerinde olduğu gibi broşürlerinde boyutları önem taşır. Çünkü broşürler az yer kaplamalı ve ilk bakışta görünen yüzdeki ürün veya hizmetin tamamı görülebilmelidir.

Ayrıca broşürün taşınması kolay olmalıdır.  Broşür tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri broşürün görünümüdür. Broşür basımı kaliteli bir kağıda yapılmalı metin ve renkler birbiriyle bütünlük sağlamalıdır. Broşür baskısı yapılırken broşürün renklerine mutlaka özen göstermek gereklidir. Müşterinin gözünü yormaması ancak dikkatini çeken şekilde olması gereklidir. Magna Basım sitesinden her boyut ve kalitede broşür temin etmeniz mümkündür.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx