Etnik Detaylar ile Modern Görünüm

Şimdiki dönem, eski olanın yeniden canlanarak moda olduğu bir dönem.

Etnik Detaylar ile Modern Görünüm
Etnik Detaylar ile Modern Görünüm editor

Şimdiki dönem, eski olanın yeniden canlanarak moda olduğu bir dönem. Bohem kültürü ile etnik detaylı ve büyükannelerimizin çiçekli elbiseleri artık biz modern kadınların en rahat kıyafeti. Farklı etek kıvrımları, asimetrik kesimler, birbirine zıt renkler, eşsiz desenler ile bohem elbiseler bazen sade, bazen eğlenceli olmak için en uygun parçalar.

Yeni eski denilen tarzın Hollywood yıldızlarını bile etkisi altına aldığı şu dönemlerde siz de dolabınızı bir bohem kadın olarak yeni eski tarzıyla kuşatın. Eski dense de modası hiç geçmeyen, yeni dense de hiç eskimeyecek olan bu stilin her parçasını dilediğiniz yerde kullanmanız mümkün.

Pazen ve Kadife En Önemli Kumaşlar

Yumuşak birer dokusu olan pazen ve kadife kumaşları, bohem kültürümde asla eksik olmaz! Ben bohem tarzı giyiniyorum diyen her kadın pazen elbise ve kadife birer parçaya sahip olmalı! Eğer dolabınızda bu parçalar hâlâ yoksa hemen Ruby Stars firmasının ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Pazen kumaşında bulunan farklı etnik desenler, hafif kumaş yapısı; kadifenin ince detayları ve yumuşak dokusu ile bohem stil size en özgür giyim tarzını sunar. Eğlenceli kişiliğinize bu harika kumaşların sempatikliğini de eklemek isterseniz hemen kendinize özel pazen ya da kadife elbiselere sahip olabilirsiniz. Bunun içinse tek yapmanız gereken bohem tarzının lideri Ruby Stars firmasının sitesini ziyaret etmek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx