Hafele Concept ile Benzersiz Kapı Kolları – HAFELE

Evinizin her detayı şüphesiz ki tarzınızı yansıtır. Girdiğiniz ortama şekil veren ve dekorasyonu tamamlayan tüm ögeler belli bir etkiye sahiptir.

Hafele Concept ile Benzersiz Kapı Kolları – HAFELE
Hafele Concept ile Benzersiz Kapı Kolları – HAFELE editor

 

Evinizin her detayı şüphesiz ki tarzınızı yansıtır. Girdiğiniz ortama şekil veren ve dekorasyonu tamamlayan tüm ögeler belli bir etkiye sahiptir. Ev dekorasyonunda yer alan küçük parçalardan biri olan kapı kolları aynı zamanda büyük etkilere sahiptir. Kapılar ve kapı kulpları, her zaman gözle görülen ve temas edilen noktalardır. Bu nedenle kapı kolu tercihi evin dekorasyonu için büyük öneme sahiptir. Tarzınıza uygun kapı kolu modelleri arasından doğru seçimleri yapabilir, dekorasyonu bütünleyici etki yaratabilirsiniz.

 

Estetik bütünlüğün en önemli parçalarından biri olan kapı kolları için tercih edebileceğiniz birçok çeşit mevcuttur. Hem mekanizma olarak hem de model ve renk olarak farklı kulplar bulabilirsiniz. Kapı kolu tutamaçlarının kapıya uyumlu bir mekanizmaya sahip olması daha uzun ömürlü kullanılabilmesine olanak tanıyacaktır.

 

Hafele Concept Kapı Kolu Modelleri

 

Tasarım, işlev ve özelliklerine bağlı olarak birçok kapı kolu çeşitleri bulunur. Ev konseptiniz ve bütünlüğe oranla kapı kulpu seçiminin yapılması daha doğru olacaktır. Nasıl ve ne çeşit bir kulp ihtiyacınız olduğuna karar vererek seçim yapabilirsiniz. Hafele Concept kapı kolu modelleri sizin için onlarca çeşit ve model sunmaktadır. Birçok proje ve konut içerisinde sayısız model tercih edilmektedir. Benzersiz kapı kolu çözümleri sayesinde evinizde fark yaratmanız mümkün olacaktır.

 

Hem yapısal olarak hem de estetik anlamda kaliteli kapı kolları, evinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı parçalar elde etmeniz anlamına gelir. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan biri de renk seçimidir. Tutamaç ve kapının sağladığı renk kontrastı doğru tonda olmalıdır. Aksi takdirde göze hoş gelmeyecek bir ton oluşabilir. Kapı haricinde ortamda bulunan diğer mobilyalar da tercihinizde etkili olacaktır. Daha estetik bir görünüm elde etmek adına evin genel tarzına dikkat edilmelidir. Evinizi dekorasyon anlamında güçlendirmek ve mekana hareket getirmek için her tarza uygun kapı kolu modelleri için Hafele Concept ile hemen tanışabilirsiniz!

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx