Ücretsiz İlan Vermek İçin Üyelik

Ücretsiz ilan vermek için siteye ücretsiz bir şekilde üyelik yapmanız gerekiyor.

Ücretsiz İlan Vermek İçin Üyelik
Ücretsiz İlan Vermek İçin Üyelik editor

Ücretsiz ilan vermek için siteye ücretsiz bir şekilde üyelik yapmanız gerekiyor. Siteye üye olmadan önce üyelik sözleşmesini incelemenizi tavsiye edilir. Ücretsiz bir şekilde emlak ya da vasıta ilanı verebilmek için ayrıca üyelere özel kampanyalardan ve hizmetlerden faydalanmak için üyelik gereklidir.

Ücretsiz üyelik kaydı yapılırken ad soyad e-mail adresi şifre ve güvenlik kodunun istendiği alanların eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. Bu bölümü girmiş olduğunuz e-mail adresinizin güncel olmasına dikkat edin. Siteden size özel yapılacak olan tüm bilgilendirmeler bu e-mail adresine gönderilecektir. Bu Vitrinde sitesinde yapılan bireysel üyelik ile yalnızca bireysel işlemler yapılabilir. Bireysel üyelik ile hiçbir şekilde ticari işlemler yapılamaz.

Emlak Ve Vasıta İlanı 

Siteye ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra ilan vermek için İlan ver linkini tıklamanız yeterli. Açılan bu sayfada ilanınıza uygun olan kategorileri belirlersiniz ve ardından devam etti linkini takip ederek diğer bölümlere geçersiniz.  Sitede ilan ile ilgili başlık ve açıklamaları yazmanız gereklidir.

Ardından ilan vermiş olduğunuz ürünün fiyatını ve detaylarını belirliyorsunuz. İlanı verilen ürünün fotoğraf ve video görüntülerini eklemeniz etkili bir ilan için gereklidir. Ardından ödeme tercihleri belirlenir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra ilanınız yayına hazır hale gelmiş olur. Bu vitrinde sitesinin editörleri tarafından incelenen ilanınız en geç 6 saat içerisinde yayına alınır. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.