Tatil Cenneti Avşa Adası

İstanbul'un yakın tatil merkezleri olarak bilinen Avşa Adası yerleşik yeri ve mekânları ile birlikte doğal güzellikleri ile tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır.

Tatil Cenneti Avşa Adası
Tatil Cenneti Avşa Adası editor

İstanbul'un yakın tatil merkezleri olarak bilinen Avşa Adası yerleşik yeri ve mekânları ile birlikte doğal güzellikleri ile tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır. Tatil cenneti olarak bilinen bu yerlerde doğal yeşilliklerin ve doğal plajları bulunması ile birlikte deniz ve kum severlerin bu alanlarda rahatlıkla yüzme faaliyetlerini gerçekleştirebilmesi ve ikamet edebilmesi için belirli yaşam alanlarının sağlanması gerekir. Özel koyları ile birlikte birçok farklı bir tatil imkânları sunulur.

Aileniz ile birlikte yeşilliklerin içerisinde bir tatil yapmak istiyorsanız Karadut koyunu tercih edebilirsiniz. deniz derinliğinin çok derin olmaması ile birlikte bu plajlar aileler tarafından tercih edilir. Avşa merkezine uzak olmayan bu koylar da kişilerin rahatlıkla tatil edebilmesi için ulaşım sıkıntısının çekilmemesi için özel deniz araçları kullanılmaktadır. Bu alanlara özel araçlar ve servislerle gitmek mümkündür. Bu alanlarda ailenizle veya arkadaşlarınızla güzel bir tatil geçirmek istediğiniz zaman bu alanlarda günübirlik veya haftalık olarak tatil planlarınızı oluşturabilir ve bu alanlarda ikamet edebilirsiniz.

Avşa Plajlarında Tatil Keyfî

Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte keyifli bir şekilde tatil planlarınızı oluşturmak istiyorsanız bu tatil planlarınızın başına Avşa plajlarını eklemeniz tatil imkânları açısından daha doğru olacaktır. İstanbul'a yakın olması ve Marmara bölgesinde bulunması ile birlikte tatil cenneti olarak adlandırılan Avşa Adaları merkezi yerleşim ve konumu ile birlikte İstanbul’a yaklaşık olarak uzaklığı 2,5 saattir. Bununla birlikte bu alanlarda yapılan birçok farklı su sporları ile birlikte kişiler tatil fırsatlarını bu olanları değerlendirmelidir.

Otellerin Temizliği

Tatil keyfi yaparken yaşam alanlarınızın temiz bir şekilde muhafaza edilmesi için bu alanlarda bulunan Avşa otelleri size her türlü fırsat ve imkânları sunar. Bu konuda tatil planlarınızı Avşa sitesinden değerlendirebilirsiniz. Apart ve otel seçenekleri ile birlikte kişi sayısına göre değerlendirilen otel odalarında günübirlik veya haftalık olarak tatil fırsatlarını değerlendirilebilir ve rahat bir şekilde tatil yapabilirsiniz.

Hijyenik bir şekilde temizlenen bu odalar kişilerin rahat edebilmesi için çarşafların ve yastık yüzlerinin günlük olarak değiştirilmesi ve odaların sürekli olarak temizlenmesi ile birlikte kişilerin en üst düzeyde rahat etmeleri sağlanır.

Otellerde Sağlanan İmkânlar

Birçok tesisli otel firmaları kendi içerisinde müşterilerin rahat edebilmesi için belirli hijyen kurallarına ve belirli müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermelidir. Fakat günümüzde merdiven altı olarak tabir edilen otel hizmetlerinde hiçbir hijyen kurallarına uyulmadan müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurulmayıp maliyetli bir şekilde bu alanların ücretlendirilmesi yapılır.

Avşa adalarında bulunan Avşa otellerinin vermiş olduğu hizmet kalitesi ile kişilerin hijyenik alanlarda ikamet etmesi ve bu alanlarda rahat bir şekilde kalması için güvenlik düzeylerinin oluşturulması sağlanır. Böylelikle ailenizle ve arkadaşlarınızla hijyenik alanlarda müşteri memnuniyeti ön planda bulunan yerlerde rahatlıkla tatil yapabilirsiniz. Bu konuda kendinize uygun tatil fırsatlarını ve tatil alanlarını değerlendirmek için Avşa sitesini ziyaret edip hizmet alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.