Akbatı Özel Camlar

Akbatı firması İzmir Bayraklı’da bulunan Folkart Towers iş merkezinin içerisinde yer almaktadır.

Akbatı Özel Camlar
Akbatı Özel Camlar editor

Akbatı firması İzmir Bayraklı’da bulunan Folkart Towers iş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde emek veren firma birçok özel kuruluşa hizmet vermesiyle tanınır. Camların kalitesini uzun yıllar hiçbir deforma uğramayarak gösteren firma uygun fiyatı ile de müşterilerin göz bebeği olmuştur. Birbirinden çeşitli kesimi ve rengi olan bu camlara Akbatı web adresi ile görmeniz mümkündür. Aynı zamanda site üzerinden camlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akbatı firması füme cam, bronz cam gibi birçok cam yapımı yapmaktadır. Site içerisinde müşteri memnuniyetleri de yer almaktadır. Hem web adresinden hem de firmaya ait sosyal medya hesaplarından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 7/24 canlı destek sayesinde de aklınıza takılan soruları sorup hangi tür camı almanız gerektiği hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akbatı Cam Çeşitleri

Akbatı firması deneyimli ekibi ile uzun yıllardır bu sektörde yer almaktadır. Birbirinden çeşitli renkleri ve kaliteli camları ile birçok ile hizmet vermektedir. Akbatı cam sektöründe bulunan birçok camı sizlere sunmaktadır. Bu camlar; 8 Mm Cam, Aynalı Cam, Bronz Cam, Buzlu Cam, Cam Modelleri, Füme Cam, Füme Lamine Cam, Isıcam, Jaluzi Cam, Karolajlı Cam, Lamine Cam, Reflekte Cam, Renkli Cam, Tamperli Cam şeklindedir.

Füme cam fiyatı hem uygun olup hem de en çok tercih edilen cam çeşitlerinden biridir. Bunun peşi sıra bronz camlar gelmektedir. Bu iki tip cam hem evlerde hem de plazalarda rahatlıkla kullanılan, ışığı soğuran ve içerideki ısıyı hapsetme özelliği ile az masraf yapmanıza neden olmaktadır. Aynı zamanda site içerisinde bu camlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Akbatı Cam Modelleri

Akbatı firması bütün cam çeşitlerinde sizin istediğiniz dizayna göre cam yapmaktadır. Öncelikle camın kendi doğasına aykırı olmayacak şekilde model veya renk kullanıp daha şık hale getirmektedir. Bu cam modelleri A kalite ile yapılmaktadır. Cam modelleri; düz lamine cam, gül desenli cam, gürültü kontrol cam ve gümüş reflekte cam olarak kategorize edilmiştir. Bu modelleri seçtiğiniz cama uygunluk olup olmadığını site üzerinde bulunan canlı destekten veya sitede bulunan firma numarasını arayarak öğrenmeniz mümkündür. Bunların yanı sıra sizlere karolajlı cam tekniği ile daha şık ve lüks görünümlü camlara sahip olabilirsiniz.

Karolajlı Cam Modeli

Karolajlı cam modeli iki cam arasına istenilen dekorun yerleştirilip camların birleşmesi ile oluşur. Bu camlar genellikle kapılarda kullanılmaktadır. Hem sağlam olup hem de estetik görünüm vermesi nedeniyle düğün salonlarında da sıkça bu cam modeline yer verilmektedir.

Uygun fiyatlı olan bu cam modelini bronz cam için de kullanabilirsiniz. Birçok cam çeşidinde kullanılan bu cam füme cam çeşidi gibi koyu renkli camlarda yapılması tavsiye edilmemektedir. Bunun nedeni ise iki cam arasına yapılan dekorun koyu temalı camlarda güzel görünmemesinden kaynaklıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.