Petiska ile Evcil Dostlarınız Hakkında Bilgiler

Petiska.com Yeliz Özdemir tarafından kurulmuş bir farkındalık bloğudur.

Petiska ile Evcil Dostlarınız Hakkında Bilgiler
Petiska ile Evcil Dostlarınız Hakkında Bilgiler editor

Petiska.com Yeliz Özdemir tarafından kurulmuş bir farkındalık blogudur. Yeliz Hanım çocukluğundan beri hayvanlara karşı özel ilgisinin olduğunu fark etmiştir. Bu nedenle de diğer bireyleri de bilinçlendirmek adına site üzerinden birçok bilgi aktarımı sunmaktadır. Bunlardan biri de dünyanın en büyük köpek cinsleri hakkında yazısıdır. Bu yazının içeriğinde sizlere tam tamına 26 adet köpek cinsinden bahsetmiştir. Ayrıca fotoğraflar ile desteklemiş ve sizlere görsellerle sevgili pati dostların bilgilerini paylaşmıştır.

Site üzerinde aynı zamanda daha birçok köpek ve kedi türleri hakkında bilgiler mevcuttur. Eğer sizde kedi veya köpek sahibi iseniz petiska.com sizler için doğur bir site. Birçok blog yazısı içerisinden mükemmel bilgilerin sahibi olabilirsiniz. Hatta yeni bir evcil hayvan sahibi olacak bireyseniz doğru adrestesiniz. Yeliz Hanım sizleri bilinçlendirmek adına köpekleriniz ve kedileriniz hakkında birçok bilgilendirmede bulunmuştur.

Köpeklerde Bulantı ve Zehirlenme Belirtileri

Köpeklerinizde bulantı ve zehirlenme gibi belirtiler genellikle titreme sebeplerinden bir kaçıdır. Köpekler neden titrer sorusu altında sizlere daha detaylı bir yazı petiska.com üzerinde bekliyor. Ayrıca köpeklerinizin titreme ile farklı sorunları dile getirdiğini unutmayınız. Ancak bazı durumlarda bu tehlikeli olabilir. Sizlere belirtilmiş olan listedeki belirtilerden birini görürseniz eğer köpeğinizi acil bir veteriner hekime göstermekten çekinmeyin. Evcil dostlarımız evlatlarımız gibi hayatlarımızda yer etmiş bireylerdir. Onların bakımları ise sahiplerinin sorumluluğu altında gerçekleşir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.