TSC KARİYER ENSTİTÜSÜ KALİTE EĞİMLERİNDE LİDER

Ülkemizde uluslararası standardizasyon kuruluşu ISO ‘ya ait standartların eğitimleri veren TSC Kariyer Enstitüsü Kalite Yönetim Sistemi standardı eğitiminde de donanımı ve birikimi ile lider konumda.

TSC KARİYER ENSTİTÜSÜ KALİTE EĞİMLERİNDE LİDER
TSC KARİYER ENSTİTÜSÜ KALİTE EĞİMLERİNDE LİDER editor

Ülkemizde uluslararası standardizasyon kuruluşu ISO ‘ya ait standartların eğitimleri veren TSC Kariyer Enstitüsü Kalite Yönetim Sistemi standardı eğitiminde de donanımı ve birikimi ile lider konumda. Firmaların kalite odaklı politika oluşturmaları, bağlamlarını belirlemeleri, risk ve fırsat analizleri yapmaları konusunda büyük katkı sağlayan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi hem hizmet hem de üretim sektöründeki birçok firma için oldukça önemli. İşletmeler ihracat hacimlerini arttırmak ve kaliteli bir üretim sistemini iş akışlarının tamamına entegre etmek için Kalite Yönetim Sistemi’nden oldukça çok faydalanıyor. Ayrıca bu sistem sürekli iyileştirme faaliyetlerini de kapsadığı için işletmeleri sürekli bir ilerleme ve devinim içerisinde tutuyor.

Kalite Yönetim Sistemi nedir?

Kalite Yönetim Sistemi, kuruluşların kaliteli bir üretim yapmak veya kaliteli bir hizmet sunmak için yerine getirmeleri gereken kurallardan oluşan bir sitemdir. Bu sistemin ilgili standardı ISO 9001 standardıdır. Bu standartta kuruluşun kalite politikasını oluşturması, bağlamını doğru belirlemesi, organizasyon şemasını doğru analiz etmesi, planlamalarını da doğru yapması gerekmektedir. Bu nedenle işletmeler ve özellikle mühendislik alanında faaliyet gösteren bireyler iso 9001 eğitimi almalıdırlar. Elbette sadece mühendisler değil kaliteli hizmet sunmak isteyen bireyler de hizmet sektörü için bu eğitimi almalıdırlar. Ayrıca Kalite Yönetim Sistemi, risk ve fırsat analizlerini de içerdiğinden kuruluşun karşılaşabileceği olası tehditlerden korunması sağlar. Beri taraftan da mevcut fırsatların değerlendirilmesine olanak verir.

Kaynak: https://www.tsckariyer.com/iso-9001-egitimi-nedir/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.