İster Yatırım Yapın İster Koleksiyon! Birbirinden Özel Klasik Otomobiller Karakaya Global’de!

Farklı bir yatırım modeli arayışınız var ise Klasik otomobil yatırımı tam size göre.

İster Yatırım Yapın İster Koleksiyon! Birbirinden Özel Klasik Otomobiller Karakaya Global’de!
İster Yatırım Yapın İster Koleksiyon! Birbirinden Özel Klasik Otomobiller Karakaya Global’de! editor

Farklı bir yatırım modeli arayışınız var ise Klasik otomobil yatırımı tam size göre. Döneminin en şahane serilerinin parçaları olarak Karakaya Global bünyesinde satışa sunulan Klasik otomobiller sayesinde oldukça karlı yatırımlara imza atabilirsiniz.

Otomobiller Karakaya Global’in sahibi Yusuf Karakaya ve ortağı Kaya Ersöz tarafından özenle araştırılıyor ve bulundukları ülkeden özenle Türkiye’ye getiriliyor. Bakımları yapılarak ilk günkü güzelliklerine kavuşturuluyorlar. Böylece bir sanat eserinin orijinal halini görebilme şansını elde edebiliyoruz. Bulundukları dönemi kullanımları ve özellikleri dolayısıyla klasik otomobililer oldukça karlı bir yatırım aracı konumunda da karşımıza çıkıyorlar. Milyon dolarlara varan satış rakamları ile alıcısına sunulan otomobiller yatırımcısına kar sağlıyor. Yatırım için değerlendirmek istediğinizde çok kar elde edebileceğiniz bir form olarak klasik otomobilleri görebilirsiniz.

Koleksiyonun En Nadide Parçaları

Koleksiyonerlerin de merceği altında olan Karakaya Global, satılık klasik otomobil ve kiralık klasik otomobil seçenekleri ile alıcılara birçok imkânı bir arada sunuyor.

Koleksiyon tutkusunun bir özelliği de koleksiyonu genişletme isteğinin yüksek olmasıdır. Antika severler bunu çok iyi bilirler. İşte size mükemmel bir alt yapı ve mükemmel bir fırsat! Koleksiyonu büyütmek için tek adresiniz Türkiye ve Avrupa’nın en büyük klasik araç galerisi Karakaya Global olacak.

Otomobilleri Görmek Mümkün Mü?

Çok güzel bir haber daha! Otomobilleri görebilmek mümkün hem de tüm detaylarıyla. Motor özellikleri, üretim yılı, kilometre bilgisi ve değişen boya işlem bilgisinin yanı sıra her açıdan incelemeniz mümkün. İncelemelerinizi dilerseniz www.karakayaglobal.com.tr üzerinden online olarak yapabilir ya da ziyaret gün ve saatlerinde randevu oluşturarak doğrudan Altunizade ‘de otomobilleri görebilirsiniz. Ziyaretçilerin özellikle randevu sistemine göre alınması deformasyonun önüne geçmek için gerekli görülüyor. Müze titizliği ile korunan araçları yakından görmek için mutlaka ziyaret saatlerini gözden geçirmenizi öneririz. Garaj’da gittiğinizde klasik tutkusunu birinci ağızdan dinlemek için Yusuf Karakaya ile tanışma şansınız olursa, hiç kaçırmayın deriz.

İnstagram hesapları üzerinden de Karakaya Global ‘e ulaşım sağlayabilirsiniz.

KARAKAYA GLOBAL GARAGE

Resmi Web Sitesi : www.karakayaglobal.com.tr

Bilgi Telefon: +90216 266 62 88

E-Posta: info@karakayaglobal.com.tr

Galeri : Altunizade Mh. Mahir İz Cd. NO:2 34662 Üsküdar/İstanbul

İnstagram: https://www.instagram.com/karakaya.global/

Facebook: https://www.facebook.com/karakaya.global/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.