Yalova Group Projeleri

Yalova Group markası, birbirinden farklı 7 farklı sektörde yer alan şirketler ile oluşturulmuş büyük bir firmadır.

Yalova Group Projeleri
Yalova Group Projeleri editor

Yalova Group markası, birbirinden farklı 7 farklı sektörde yer alan şirketler ile oluşturulmuş büyük bir firmadır. Yalova konut projeleri çalışmalarını üstlenen ve bu alanda oldukça başarılı işler çıkartan markanın şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalar müşteriler tarafından fazlasıyla beğeni toplamıştır. Bu kapsamda yaptıkları konutlar ve yepyeni yaşam alanlarıyla birlikte firma Yalova şehrinin standartlarını en üst seviyeye çıkarmayı ve şehrin gelişmesi için tüm planlarını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Yalova site projeleri son dönemlerde adından sıklıkla söz ettirmektedir. Aşağıda firmanın gerçekleştirmiş olduğu projelerden bazılarını sizlere maddeler halinde sıraladık.

  • Semt77 AVM
  • Begonya Suit
  • Akasya Family Concept

Belirttiğimiz projelerin hepsi Yalova Group firmasının imzasını attığı çalışmalardan bazılarıdır. Projelerin en detaylı halleri ve görselleri ise semt77.com adresinde yer almaktadır.

Akasya Family Concept

Akasya Family Concept, aile için her yeş mottosu ile oluşturulan bir konut projesidir. Yalova satılık ev aramalarına giren aileler hem en uygun yaşam alanına sahip olmasıyla hem de sağlam bir yapıya sahip olmasıyla Akasya Family Concept konutlarına bakmaktadır. Sitenin müşterilerine sağladığı pek çok alternatif olması Akasya’nın sadece bir aile yaşam konutları olmadığını da göstermektedir. Çocuklar ve yetişkin bireyler için yüzme havuzu, siteye özel sinema salonu ve çok daha fazlası Akasya Family Concept ile buluşuyor. Dileyen müşteriler projenin görsellerine firmanın web adresinden erişim sağlayabilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.