Leopar Agency ve Bigo Live

Bigo Live resmi ajans markası olan Leopar Agency, yayıncılık sektöründe başarılı bir şekilde ilerlemektedir.

Leopar Agency ve Bigo Live
Leopar Agency ve Bigo Live editor

Bigo Live resmi ajans markası olan Leopar Agency, yayıncılık sektöründe başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Özellikle de son dönemlerde online platformlara taşınan bireyler için oldukça keyifli bir para kazanma seçeneği olarak da nitelendirilebilir. Bireyler yayın açarak belli kurallar çerçevesinde online video yayınları yaparlar. Bu şekilde kurallara uyulduğu müddetçe ciddi oranlarda kazanç elde edilebilmektedir.

Bigo Live yayıncı ol başvurusu onaylanan herkes yayın açarak kazanmaya başlayabilir. Yayınları dilerseniz evinizde, dilerseniz de dışarıda yapabilirsiniz. Kısacası istediğiniz her an yayın yapabiliyorsunuz ve ne kadar çok yayın açarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bu süreçte yayınların daha kaliteli olabilmesi için ışıklı bir tripod kullanımı ve arka planda ışığı güzel olan bir ortamda yayın yapmak çok daha iyidir. Bu sayede yayınların izlenme sıklığı da kalitesine göre artış gösterir. Peki, Bigo Live üzerinden nasıl yayın açılır ve ne kadar para kazanılabilir?

Bigo Live Yayın Açma ve Para Kazanma

Leopar Agency ajansının bünyesinde yer alan Bigo Live yayın açma ve para kazanma hizmetinden yararlanmak için ajansın web adresine erişim sağlanmalıdır. Bu platform üzerinden Bigo yayıncı ol butonuna tıklayarak istenilen bilgileri doldurup başvuruda bulunabilirsiniz. Daha sonrasında ise Bigo Live mobil uygulamasını mobil cihazlarınıza indirmelisiniz. Bu sayede dilediğiniz yerde anlık olarak yayın açma fırsatını da yakalarsınız. IOS ya da Android uyumlu telefonların hepsine Bigo Live uygulaması ücretsiz şekilde indirilebilmektedir. Bu sayede uygulamayı kullanıp yayınlar açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bigo Live üzerinden yayın açarak para kazanmak için yayınlarda izleyicilerden gelen elmas hediyelerin sayısı önemlidir. Ne kadar çok elmas alırsanız ve ne kadar sık yayın açarsanız kazancınız da aynı oranda artış gösterir. Bir ay içerisinde 10.000 minimum hediye kazanmanız gerekmektedir. Ayrıca bir ay içerisinde en az 30 saat yayın yapmış olmanız da para kazanmanız için gereklidir. Bu sayede yayınlar aracılığıyla 80 $ ile 28000 $ arasında kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik para kazanırken hem izleyici kitlenizi arttırırsınız hem de resmi bir yayıncı olmuş olursunuz. Tüm bunlardan yararlanmak için Bigo Live yayın kurallarına hâkim olmanız önemlidir.

Bigo Live Yayın Kuralları

Bigo Live üzerinden yayın yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar mevcuttur. Bu kurallar yayınların en nezih şekilde gerçekleşmesi ve herhangi bir problem yaşanmaması için uyulması gereken durumlardandır. Aşağıda maddeler halinde Bigo Live yayın kurallarını genel olarak sizlere açıkladık.

  • Yayın yaparken yayıncıların dekolteli bir kıyafet giymemesi önemlidir.
  • Herhangi bir lidere hakaret durumu ya da politik konuşmaların yapılmaması gerekmektedir.
  • Yayıncı, yayın esnasında rekabetçi uygulamalardan bahsetmemelidir.
  • Araba kullanırken yayın açılmamalıdır.
  • Bigo Live konusunda bir hakarette bulunulmamalıdır.

Belirttiğimiz genel kurallara uyulmadığı sürece yayıncılar banlanacaktır. Bu nedenle yayın kurallarına dikkat edilmesi önemlidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.