Kötekli rehber bölgedeki öğrencilerin her alanda bilgilenmesini sağlıyor

Kötekli rehber, Muğla Kötekli’de okuyan öğrencilerin her türlü ihtiyacına karşı bilgi edinmesini ve günlük yaşamının kolaylaşmasını sağlayacak bilgileri paylaşıyor.

Kötekli rehber bölgedeki öğrencilerin her alanda bilgilenmesini sağlıyor
Kötekli rehber bölgedeki öğrencilerin her alanda bilgilenmesini sağlıyor editor

Kötekli rehber, Muğla Kötekli’de okuyan öğrencilerin her türlü ihtiyacına karşı bilgi edinmesini ve günlük yaşamının kolaylaşmasını sağlayacak bilgileri paylaşıyor. Bu nedenle de Kötekli ve çevresinde bulunan birçok öğrenci tarafından çokça ziyaret edilen bir site olarak tanımlanıyor. Kötekli Rehber, Muğla Kötekli ’ye okumak için gelen bireylerin oradaki iş imkânlarından haberdar olarak maddi anlamda kazanç elde etmelerine de olanak sağlıyor. Gerek uygulama gerekse web sitesi içerisinde iş ilanları da bulunuyor.

Kötekli kampanyaları öğrencilerin cebine ulaşıyor

Kötekli Rehber sadece iş anlamında değil birçok anlamda da öğrencilerin hayatlarına olumlu katkı sağlayacak bilgilendirmeleri gerçekleştiriyor. Sitede yer alan duyurular bölümü sayesinde bölgedeki hangi mekan hangi kampanyayı yapmış tüm öğrenciler görebiliyor. Ayrıca bu imkan öğrencilerin hem uygun fiyata hem de kaliteli yemek hizmeti almasına da katkı sağlıyor. Kötekli alo sipariş hizmeti ile yemek yemek isteyen bir öğrenci Kötekli Rehber uygulamasına veya web sitesine girerek hem damağı hem de bütçesi için en uygun seçeneği tercih edebiliyor. Kötekli yemek mekanlarının kampanyaları tek tek sıralanıyor. Ayrıca sadece yemek ilanları değil iş ve ev arayan bireler de ilan verebiliyor. Ayrıca bir evi olan ve kafasına uygun bütçesini rahatlatabilecek bir ev arkadaşı arayan öğrenciler de site ve uygulama üzerinden ilan verebiliyor. Bu da insanların birbirlerine daha erken ve daha kolay ulaşmalarına katkı sağlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.