Erol Bulut raporu verdi, üç futbolcuyla yollar ayrıldı

Erol Bulut raporu verdi, üç futbolcuyla yollar ayrıldı Gaziantep Futbol Kulübü, Erol Bulut'un raporu doğrultusunda üç futbolcu ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Erol Bulut raporu verdi, üç futbolcuyla yollar ayrıldı
Erol Bulut raporu verdi, üç futbolcuyla yollar ayrıldı
Gaziantep Futbol Kulübü, Erol Bulut'un raporu doğrultusunda üç futbolcu ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Gaziantep Futbol Kulübü, yeni teknik direktör Erol Bulut’un raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına start verdi. Erol Bulut’un raporu sonrası kadroda düşünülmeyen Andre Sousa, Junior Morais ve Roderick Miranda ile yolların ayırıldığı açıklandı.

Konu ile ilgili Gaziantep ekibinden yapılan açıklamada, “Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Andre Sousa, Junior Morais ve Roderick Miranda ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncularımıza kulübümüze yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Gaziantep ekibinde iki sezon forma giyen Junior Morais, toplam 53 resmi maça çıkarken, bu maçlarda 2 asist yapma başarısı gösterdi. Gaziantep FK’da bir buçuk sezon forma giyen Andre Sousa ise 40 maçta forma giyerek 2 gol, 2 asistlik performansa imza attı. Roderick Miranda da 2020-2021 sezonun ikinci yarısında formasını giydiği Gaziantep ekibinde 13 resmi maçta görev alırken, gol ya da asist katkısı veremedi.

İlginizi ÇekebilirGaziantep FK Erol Bulut'u resmen açıkladıGaziantep FK Erol Bulut'u resmen açıkladı
Erol Bulut raporu verdi üç futbolcuyla yollar ayrıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.