Tahancı Hukuk Bürosu hukuki meselelerin takipçisi

Bilindiği gibi avukatlık mesleği anayasal bir hak olan savunma hakkının icra edilmesine olanak sağlıyor.

Tahancı Hukuk Bürosu hukuki meselelerin takipçisi
Tahancı Hukuk Bürosu hukuki meselelerin takipçisi editor

Bilindiği gibi avukatlık mesleği anayasal bir hak olan savunma hakkının icra edilmesine olanak sağlıyor. Çünkü bireyler gerek hukuki bilgilerinin yetersiz oluşu gerekse hukuki meselelerin içerisinde bir özne oluşlarından ötürü yeterince kendilerini savunamıyor. Bu anda da devreye avukatlar giriyor. Avukatlar bireylerin kendilerini doğru ifade edebilmeleri, mevcut haklarını koruyabilmeleri, zarara uğramışlarsa zararlarının tanzim edilmesi ve anlaşmazlıkların çözülmesi gibi meselelerde müvekkillerine yardım ediyor ve destek oluyor. Beri taraftan avukatlar müdafi merci oldukları gibi danışmanlık hizmeti de veriyor.

Tahancı Hukuk Bürosu adli sicil kaydı sildirme işlemlerini de yürütüyor

Adli sicil kaydı yani diğer bir adı ile sabıka kaydı bireylerin almış oldukları cezaların, güvenlik tedbirlerinin vb. işlemlerin yer aldı bir belge olarak tanımlanıyor. Bu belgedeki bilgiler belirli koşulların yerine getirilmesi ile birlikte silinebiliyor. Silinme işleminin gerçekleşmesi için ilgili kurumlara süresi içerisinde başvuruda bulunmak gerekiyor. Tahancı Hukuk Bürosu’nun tecrübeli avukatları adli sicil kaydı sildirme işlemlerini de hızla ve özenle gerçekleştiriyor. Ayrıca Tahancı Hukuk Bürosu sadece adli sicil kaydı sildirme işlemi değil ceza hukuku, ticaret hukuku, medeni hukuk gibi hukuk dallarının alanına giren iş ve işlemlerinizde de sizlere destek oluyor. Tahancı Hukuk Bürosu son derece dinamik bir avukat kadrosu ile çalışmalarını yürütüyor. Büronun son derece faydalı bir de internet sitesi bulunuyor.

Kaynak: https://www.tahanci.av.tr/adli-sicil-kaydi-nasil-silinir-sabika-kaydi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.