İnternet üzerinden kurban bağışı yapılabilir

Dijital çağda gıda, giyim, kitap, aksesuar hatta ev alımları bile internet üzerinden yapılmaktadır.

İnternet üzerinden kurban bağışı yapılabilir
İnternet üzerinden kurban bağışı yapılabilir editor

Dijital çağda gıda, giyim, kitap, aksesuar hatta ev alımları bile internet üzerinden yapılmaktadır. Bu anlamda internet sitelerindeki gerekli alt yapıyı kuran sivil toplum kuruluşları kurban bağışlarını da internet üzerinden alabilmektedir. Belirlenen kurban bağışı fiyatları doğrultusunda ilgili sivil toplum kuruluşlarının internet sitelerinden yapılacak olan bilgilendirme neticesinde burada belirtilen hesaplara gerekli ödemelerin yapılması durumunda kurban vekaleti verilerek kurban bağışı gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede özellikle büyükşehirlerde karşımıza çıkan kurbanı kesecek kasap aramak veya kurbanın kesileceği bir alan aramak gibi külfetlerden bireyler kurtulmaktadır.

Paylaşım Vakti Derneği asıl ihtiyaç sahiplerini tespit etmektedir

Kurban Bayramı Müslümanlar için son derece önemli bir bayramdır. Bu bayramda kurban kesme ibadeti yerine getirilerek evlerine çeşitli ve türlü türlü nedenlerden dolayı et giremeyen bireylerin et yemeleri sağlanmaktadır. Paylaşım Vakti Derneği kurban vekaletini veren ve yardım yapmak isteyen bireylerin etlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtılması noktasında daha aktif rol oynamaktadır. Ayrıca Paylaşım Vakti Derneği sadece kurban bağışı değil bununla birlikte ihtiyaç sahiplerinin gıda , giyim ve buna benzer birtakım eksikliklerini tamamlama noktasında da hizmet vermektedir. Dernekler Kanunu’na bağlı hareket eden Paylaşım Vakti Derneği son derece güvenli yollarla dürüst ve şeffaf bir şekilde ihtiyaç sahiplerinin maddi ve manevi eksiklerini tamamlamayı kendisine bir hedef olarak belirlemiştir. Paylaşım Vakti Derneği'nin son derece kullanışlı bir internet sitesi de bulunmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.