Vetclass Veteriner Kliniği Göz Hastalıkları Hakkında

Vetclass Pet ve Kış veteriner kliniği olarak 2020 yılının aralık ayında faaliyete geçmiştir.

Vetclass Veteriner Kliniği Göz Hastalıkları Hakkında
Vetclass Veteriner Kliniği Göz Hastalıkları Hakkında editor

Vetclass Pet ve Kış veteriner kliniği olarak 2020 yılının aralık ayında faaliyete geçmiştir. Klinik İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde Sultan Selim Mahallesinde bulunmaktadır. Kuş veterineri, köpek, kedi ve egzotik canlılar veterineri olarak hizmet sağlamaktadır. Sizlere samimi bir ortamda ve profesyonel ekip arkadaşlarıyla birlikte sağlam bir şekilde hizmet kalitesi sürdürmektedir.

Hizmetlerinden biri olan göz hastalıkları hayvanlarda çok sık rastlanan durumlardan biridir. Görme fonksiyonu bir insan için ne kadar önemliyse bir hayvan içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle de bu görme fonksiyonu üzerinden birçok mikrop vs gibi çeşitli hastalıklar hayvanınızın vücuduna yayılım gösterebilir. Bu nedenle eğer evcil hayvanınızda gözle ilgili bir sorun olduğundan şüpheleniyorsanız anında veteriner hekimlere getirmeyi unutmayın.

Konjontivit Hastalığı (Kırmızı Göz)

Vetclass Seyrantepe veteriner poliklinikleri içerisinde profesyonel bir şekilde küçük dostlarınızın göz hastalıkları tedavisini gerçekleştirmektedir. Göz hastalıklarında meydana gelen problemlerden biri olan kırmızı göz hastalığı rastlanılan bir durumdur. Kırmızı göz olarak adlandırılan bu hastalıkta göz de bulunan konjontivit tabakasında iltihaplanma meydana gelir. Bu durumda hayvanınızda kırmızı gözlerin oluşumuna sebep olur. Bu hastalığın görülmesinde genellikle:

  • Alerji
  • Tramva
  • Bağışıklık sistemine bağlı hastalıklar

Olmak üzere farklı sebepler neden olabilir. Veteriner hekimler tarafından gerekli tetkikler yapıldıktan sonra tedavi işlemlerine uygun ortamda başlanır. Böylece kısa sürede evcil dostunuzun acısını da dindirmiş olacaksınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.