Şirinvet Profesyonel Ekip ile Kaliteli Hizmet

Şirinvet 2010 yılında kurulmuş olan Bahçelievler veteriner kliniklerinden biridir.

Şirinvet Profesyonel Ekip ile Kaliteli Hizmet
Şirinvet Profesyonel Ekip ile Kaliteli Hizmet editor

Şirinvet 2010 yılında kurulmuş olan Bahçelievler veteriner kliniklerinden biridir. Müşterilerine haftanın her günü ve her saati olmak üzere hizmet verir. Kendileri küçük hayvan veteriner kliniği olarak yardımcı olmaktadırlar. Kliniğin içerisinde üçü veteriner hekim olmak üzere alanında uzman kişiler bulunmaktadır. Birçok hayvan türü üzerinde çalışmalar gerçekleştirmiş olan firma evcil hayvan dostlarınıza en iyi şekilde bakmayı ihmal etmez.

Sizlere oldukça geniş bir ortamda konforlu bir şekilde hizmet sunarlar. Bununla birlikte hayvan dostlarınızı da ortama alıştırarak gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Aksi halde korkutmak onlar da psikolojik olarak hasara sebep olacaktır. Bunun bilincinde olan Şirinvet evcil hayvanlarınıza en iyi şekilde bakarak hizmetini sağlamaktadır. Hastalarını teşhis ederken sadece bir kişinin fikri ile hareket etmezler. Kesinlikle diğer hekim arkadaşlara da danışılarak karar verilir ve doğru teşhis uygulanır. Böylece hayvanlarınız da gereksiz işlemlerden hasar görmez güvenli bir şekilde yapılması gerekenler gerçekleştirilir.

Şirinvet Fiyat Skalası

Ataköy veteriner kliniklerinden biri olan Şirinvet de İstanbul Veteriner Hekimler odasının belirlemiş olduğu fiyat tarifesinden sizlere hizmet sağlar. Ayrıca tarifenin altına düşmemek şartıyla fiyatlarda değişkenlikler olabilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki değerli dostlarınızın canını asla parayla ölçmez ve herkesin bu hizmetten yararlanabilmesi için en uygun fiyat skalasında hizmet akışı sunmaya özen gösterir. Mesleğin vermiş olduğu etik kurallar çerçevesinde fiyat poliçesi uygulanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.