İmece Mobil Çiftçilerin İşini Kolaylaştırıyor

İmece Mobil uygulaması ülkemizde son derece tercih edilen çiftçiler ve hayvancılıkla uğraşan bireyler tarafından indirilen son derece faydalı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

İmece Mobil Çiftçilerin İşini Kolaylaştırıyor
İmece Mobil Çiftçilerin İşini Kolaylaştırıyor editor

 

İmece Mobil uygulaması ülkemizde son derece tercih edilen çiftçiler ve hayvancılıkla uğraşan bireyler tarafından indirilen son derece faydalı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. İmece Mobil uygulaması bilindiği gibi dijital ortamda ve özellikle mobil cihazlarda kullanılabiliyor. İmece Mobil uygulaması çiftçilerin hal ile ilgili fiyatları takip edebilecekleri, hassas tarım ile ilgili bilgi alabilecekleri, uzmana sor butonuyla akıllarında takılan soruları sorabilecekleri, güncel yem fiyatları, fatura bedelleri, mazot bedelleri ile ilgili fiyatlandırma tutarlarını takip edebilecekleri, hatta konumlarına göre hava durumunu bile gözlemlenebilecekleri bir uygulama olarak sıkça tercih ediliyor. Bu anlamda İmece Mobil dijital tarım uygulamaları kapsamında yüzlerce kişi tarafından indirilmiş ve memnuniyetle kullanılan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

İmece Mobil’e indirmek çok kolay

İmece Mobil Apple Store ya da Google Play Store'dan olaylıkla indirilebilen bir uygulama olarak kullanılabiliyor. Bu açıdan İmece Mobil’i kullanmak çiftçilerin sektörleri ile alakalı bilgileri edinmelerini, bankaların çiftçilere yönelik kampanyalarından haberdar olmalarını, sektörleri ile alakalı fiyatlandırma bilgilerini bilmelerini ve buna benzer birçok işlemi gerçekleştirmelerini sağlıyor. Türkiye İş Bankası tarafından desteklenen İmece Mobil uygulaması ülkemizde yüzbinlerce çiftçi tarafından güvenle kullanılıyor. Sektöre son derece fazla fayda sağlayan İmece mobil uygulamasının oldukça faydalı bir de internet sitesi bulunuyor. Bu internet sitesi üzerinde blok yazılarının ve haberlerinde paylaşıldığını görebilmek mümkün kılınıyor. İnternet sitesi her gün yüzlerce insan tarafından tıklanıyor.

Kaynak: https://imecemobil.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx