Yaşanmış Paranormal Hikayelerin Adresi Korku Medya

Korku Medya ekibi ilk olarak bu işe 2014 yılında adım atmıştır.

Yaşanmış Paranormal Hikayelerin Adresi Korku Medya
Yaşanmış Paranormal Hikayelerin Adresi Korku Medya editor

Korku Medya ekibi ilk olarak bu işe 2014 yılında adım atmıştır. Ancak bazı durumlardan ötürü siteyi bir türlü aktif hale getirememiştir. İlerleyen süreçlerde 2020 yılında profesyonel bir ekip kurarak tam anlamıyla siteyi daha aktif yapmıştır. Ardından sizlere temel olarak korku hikayeleri paylaşımları yapmaya başlamışlardır. Gerekli saygı çerçevesi içerisinde dine ve göreneklere hakaret etmeden titizlikle paranormal olaylar incelenmiştir.

Aynı zamanda site üzerinde bulunan bütün hikayeler gerçek olaylara dayandırılmıştır. Kesinlikle kurgu veya hayal ürünü değildir. Bütün ekip arkadaşları tek tek araştırmalar yaparak sizlere gerçek veriler sunmaya çalışmaktadır. Yaşanmış korku hikayeleri bireyler için her zaman daha etkili olmuştur. Ayrıca bilmeniz gerekir ki site üzerinde büyü, kara büyü, büyü tavsiyeler, falcılık, hurafe gibi şeylerin övülmesi kesinlikle yasaktır. Önerisi dahi kabul edilmemektedir. Buna uygun şekilde yazılar size aktarılır. Ayrıca Korku Medya ekibine okurlardan da yaşadıkları olaylar hakkında yazılar gelmektedir. Bunların doğallığı bozulmadan gerekli revize işlemleri gerçekleştirilerek sizlere sunulur.

Gizemli Hikayelerin Adresi

Korkumedya.com sizlerin korku ve gizem açlığınızı en iyi şekilde doyurabilecek sitelerden bir tanesidir. Filmlere konu olmuş olayları sizlere bütün açıklığı ile anlatırlar. Filmlerde olmayan detayları da ve aklınızda oluşan soru işaretlerini de kafanızdan silerler. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekibi en iyi araştırmalar sonucunda sizlere kaliteli içerikler sunmaya devam etmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx