Şanzıman tamiri için profesyonel firmalarla çalışmak gerekir

Şanzıman aracın elektrik aksamı ve diğer önemli aparatları ile bağlantılı olarak çalışan ve halk arasında vites kutusu olarak bilinen çok önemli bir aparattır.

Şanzıman tamiri için profesyonel firmalarla çalışmak gerekir
Şanzıman tamiri için profesyonel firmalarla çalışmak gerekir editor

Şanzıman aracın elektrik aksamı ve diğer önemli aparatları ile bağlantılı olarak çalışan ve halk arasında vites kutusu olarak bilinen çok önemli bir aparattır. Bu yüzden şanzıman tamir bakım yapılacak firmaların son derece titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Çünkü şanzıman vitese verdiğimiz komutların tekerlekleri ve motora iletilmesine olanak sağlayan bir parçadır. Onun aracımızın ileriye doğru gitmesini istediğimiz zaman vitesi ileri komutuna aldığımızda şanzıman bu komutu tekerlekleri eve motora ileterek bu yönde hareket sağlar.

Üç çeşit şanzıman bulunmaktadır

Şanzımanlar araçların vites çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla manuel şanzıman, yarı otomatik şanzıman ve otomatik şanzıman olmak üzere 3 çeşit şanzıman bulunmaktadır. İstanbul Tuzla oto sanayi bölgesinde hizmet veren Şanzımancı Onur Usta bu üç çeşit şanzıman tarzının da tamirini son derece dikkat de gerçekleştirmektedir. Şanzıman tamir bakım alanında profesyonel bir ekiple çalışan Şanzımancı Onur usta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını yürütmektedir. Tuzla Oto Sanayi'nde ve genel anlamda İstanbul'da şanzıman ustası denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Şanzımancı Onur Usta istihdam ettiği personelinin son derece büyük hassasiyet ve seçer. Çünkü şu an zaman söküp takmak dikkat isteyen bir iştir. Şanzımanın etrafında ve çevresinde araç için son derece önemli diğer aparatlar bulunur. Bu nedenle şanzıman tamiri esnasında bu aparatları zarar verilmeden söküp takma işlemi gerçekleştirilmelidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx