Koronavirüs pandemi süreci dijital dünyaya yönelimi artırdı

Çin'in Wuhan eyaletinde görülüp bütün dünyayı kasıp kavuran koronavirüs pandemi sürece bireylerin sosyal ve psikolojik yaşantısında son derece derin izler bıraktı.

Koronavirüs pandemi süreci dijital dünyaya yönelimi artırdı
Koronavirüs pandemi süreci dijital dünyaya yönelimi artırdı editor

Çin'in Wuhan eyaletinde görülüp bütün dünyayı kasıp kavuran koronavirüs pandemi sürece bireylerin sosyal ve psikolojik yaşantısında son derece derin izler bıraktı. Koronavirüs pandemi sürecinde hayatımıza giren sokağa çıkma kısıtlamaları ve sosyal yaşantımızdaki birtakım yasaklar bizlerin internet ortamlarına ve dijital platformları daha fazla yönelmemize neden oldu. Bu anlamda dijital platformlar ile ilgili yapılan en büyük atılımlar özellikle dijital pazarlama alanında gerçekleşti. Baştan gıda maddeleri olmak üzere bireyler okul ihtiyaçları olan kitap defterlerini, günlük kıyafet ihtiyaçlarını, kültür sanat faaliyetleri ile ilgili aktivitelerini hatta eğitim paketlerini bile online olarak dijital platformlardan satın almaya başladı. Bu yüzden firmalar web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını güncellemek ya da bu platformları daha etkin kullanmak durumunda kaldılar.

Zirve Yazılım firmaları dijital dünyaya hazırlıyor

Ülkemizde dijital platformlar ile ilgili hizmetler sunan Zirve Yazılım özellikle dijital pazarlama alanında faaliyet yürüten firmaların wordpress uygulaması ile birlikte internet sitelerini daha güncel ve çağa uygun bir hale getirmek için hizmet sunuyor. Zirve Yazılım ülkemizde en yetkin ve en büyük kuruluşlarla birlikte çalışmalarını yürüttüğü için son derece büyük bir referans ağıda bulunduruyor.

Android uygulamaları için Zirve Yazılım’ı seçin

Beri taraftan Zirve Yazılım wordpress uygulamasının yanı sıra android cihazlarda kullanılan uygulamaların yazılımlarını da gerçekleştiriyor. Bilindiği gibi internet sitelerinin yanı sıra Google Play Store'dan ya da Apple Store'dan indirilen uygulamaların dijital pazarlama üzerinde çok büyük bir yeri bulunuyor. Kuruluşlar satış işlemlerini web siteleri üzerinden gerçekleştirebildiği gibi Google Play Store ya da Android Store'dan indirdikleri uygulamalar sayesinde de gerçekleştirebiliyor. Bu nedenle yapılan uygulamaların son derece kolay kullanılabilir ve verimli uygulamalar olması gerekiyor.

Zirve Yazılım kolay kullanılabilir verilme uygulamalar oluşturuyor

Zirve Yazılım bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosu sayesinde özellikle Android cihazlarda uygulanabilecek verimli ve kolay kullanılabilir uygulamaların hayata geçirilmesine olanak sağlıyor. Öte yandan Zirve Yazılım ücretsiz temalar ve bunlarla ilgili hizmetler de veriyor. Zirve Yazılım tüm bu iş ve işlemlerini gerçekleştirirken ve müşterilerine hizmet sunarken profesyonel bir kadro ile çalışmalarını yürütüyor. Bilindiği gibi bilişim sektörü uzmanlık gerektiren ve profesyonel insanların istihdam edilmesi gereken bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla bu alandaki hassasiyeti ve profesyonelliği karşılamak adına Zirve Yazılım personellerini son derece seçkin, güvenilir, teknolojik donanımı olan ve işlerinde son derece profesyonel bireylerden seçmeye gayret gösteriyor. Öte yandan Zirve Yazılım internet üzerinde oynanacak oyunların tasarlanması ve bu oyunlarla ilgili uygulama uyuşturuculara yardımcı olmayacak bir takım iş ve işlemlerin gerçekleştirilmesine de olanak sağlıyor. Öte yandan Zirve Yazılım arama motoru optimizasyonu adı verilen ve bu tümcenin İngilizce kısaltması olan seo hizmeti de müşterilerine sunuyor. Ayrıca Zirve Yazılım’ın etkin ve verimli bir web sitesi de bulunuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx