Kale Doors Kapı Sistemleri

Sektöründe uzun yıllardır uzman ekibi ile güven ve kalite dolu başarılar elde etmiş firma, günümüzün gelişen teknolojisini yakından takip edip her gün yenilenmektedir.

Kale Doors Kapı Sistemleri
Kale Doors Kapı Sistemleri editor

 

Sektöründe uzun yıllardır uzman ekibi ile güven ve kalite dolu başarılar elde etmiş firma, günümüzün gelişen teknolojisini yakından takip edip her gün yenilenmektedir. Sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak pratik ürünler imal etmeyi sürdürmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile otomasyon ürünlerin kullanımı oldukça rağbet görmektedir. Güven ve kaliteyi esas alarak yola çıkan firma Avrupa’ya ihracat yapan ve İstanbul, Marmara, Trakya bölgesi olmak üzere hemen hemen her noktaya hizmetlerini sunmaktadır. İmalat yeri Tekirdağ/Çorlu olan fakat müşterilerinin bulunduğu her noktaya hizmet vermektedir.

Yükleme sistemleri konusunda uzman olan ekip, kapı sistemlerinde de başarılar kaydetmektedir. Yangın kapıları, körük ve özel tasarım kapılar gibi farklı alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendi imalatları olan panjur gibi ürün çeşitleriyle de firmalarını, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayarak bir üst seviyeye çıkartmış bulunmaktadırlar.

Kale Doors Hizmetleri

Uzun yıllardır edinilmiş tecrübeleri ile birçok bölgeye hizmette erişen firma, müşterilerini kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatla memnun etmeye gayret göstermektedir. Sektörde öncü firmalar arasında yer alan Kale Doors zaman içerisinde büyümeyi ve gelişmeyi müşterilerinin pozitif yaklaşımıyla elde etmiştir. Ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışı ile satış sonrası güvenceyi de müşterileri ile buluşturmaktadır. Aşağıda sizler için yaptıkları işlerin genel anlamda başlıklarını sıraladık.

 • Seksiyonel kapı
 • Kepenk
 • PVC kapı
 • Endüstriyel Kapı
 • Fotoselli Kapı
 • Sarmal Sistemler
 • Körük
 • Otomatik sistemler

Yukarıda bahsettiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak, aklınıza takılan soruları cevaplamak için firmanın uzman ekibinden destek alabilir, internet sitesini inceleyebilirsiniz.

En Kaliteli Fotoselli Kapılar Hakkında

İçinde bulunduğumuz çağda her gün gelişen teknoloji insanların hayatlarını kolaylaştıracak, avantaj sağlayacak pratik ürünler sergilemektedir. Sektöründe tecrübeleri, başarıları ile adını yazdırmış firma, otomatik kapı olarak da adlandırılan fotoselli Kapı imalatını da müşterilerine sunmaktadır. Hastane, mağaza, showroom gibi alanlarda zarif görüntüsü ve avantajlı yönü ile sıkça tercih edilen kapı sistemidir. Her hangi bir güce gerek olmaksızın ışığa duyarlı tepki ile çalışabilen kapı sistemi ergonomik bir çalışma sunmaktadır. Fotoselli kapı avantajlarından aşağıda sizler için kısaca bahsettik.

 • Modern görünümleri ile ziyarete gelen müşterilerinde olumlu hissiyatlar bırakmaktadır.
 • Radar gibi son teknolojik alt yapılar kullanıldığında tamir gibi ihtiyaçları bulunmamaktadır.
 • Yanal hareket sistemlerinden dolayı üzerine fazla yük binmez, işlevlerini rahatlıkla sürdürebilirler.
 • Ek özellikler eklenebilir olmaları, istenilen ölçüde, ebatta üretiliyor olmaları alan açısından avantaj sağlamaktadır.
 • Şifre girerek açılma özellikleri sayesinde güvenlik açısından oldukça avantaj sağlamaktadır.

Dairesel hareketler ile hareket eden kapı sistemi yana kayar otomatik kapı sistemidir. Fotoselli kapı fiyatları konusunda piyasaya oldukça uygun vermektedir. Özelliklerine ve ebatlarına göre değişen fiyatları uzman ekipten öğrenebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz özellikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmanın internet adresini ziyaret edebilir telefon ve mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://kaledoors.com/fotoselli-kapi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim