Kelly Rotary Sondaj Makinesi Hakkında

Kelly Rotary sondaj makineleri, sisteminin diğer adı da dönerli sondaj diye tanımlanabilir.

Kelly Rotary Sondaj Makinesi Hakkında
Kelly Rotary Sondaj Makinesi Hakkında editor

Kelly Rotary sondaj makineleri, sisteminin diğer adı da dönerli sondaj diye tanımlanabilir. Yumuşak veya kaya oluşumlarda kuyuları delmek amacıyla kullanılan sondaj çeşididir. Döner sondaj kuleleri için kelly çubuğu, sondaj deliklerinin yürütülmesinde ana elementtir. Döner tahrikin torkunu delme ekipmanlarına aktarırlar. Hem çamur hem de havalı delme işlemleri için makine tedarikleri mevcuttur.

Çamur pompası ile çamur işlemleri sürdürülebilir ve yüksek basınçlı kompresörler ile hava delme işlemleri yapılabilir. Yüksek basınçlı çamur, hava ve su için tasarlanan teçhizat hortum hatları de mevcuttur. Kolay bakım sağlanabiliyor olması sondaj türünün avantajları arasında yer almaktadır. Sondaj kulesi sahibi için yerel pazarda bakım ekipmanı bulmak önemli bir konu içeriğidir. 10 yıl kule ve ana şasi gövdesi garantisi veren firma, diğer bileşenler içinde 1 yıl garanti vermektedir. Uzun yıllar geçse de bakımızı kolaylıkla yapabileceğiniz avantajlar sunmaktadır.

Sondaj Markası

Sektörde uzun zaman yer almış, tecrübeler kazanarak yeni marka yüzü olarak karşımıza çıkan Ark Sondaj ülkemizde Konya’da tedarik hizmeti sunmaktadır. Sondaj makineleri ve sondaj makinesi parçaları tedarikini sağlayan firma başka ülkelerde de hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak piyasada rakip fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Verdiği hizmetler olarak;

  • Çamur Pompaları
  • Sondaj Makinesinin Ana Parçaları
  • Kelly Rotary Sondaj Makineleri

gibi başlıklar sıralayabiliriz. Sadece bunlarla kalmayan hizmetleri firmanın web adresinde müşterilerinin ziyaretini beklemektedir. Sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için web sitesinde ki iletişim formundan da faydalanabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx