Özkar Besi Çiftliği işinde hassasiyetli çalışır

Özkar Besi Çiftliği Ankara merkezli büyükbaş hayvanların beslenmesinde ve yetiştirilmesine gerçekleştiren bir Çiftlik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özkar Besi Çiftliği işinde hassasiyetli çalışır
Özkar Besi Çiftliği işinde hassasiyetli çalışır editor

Özkar Besi Çiftliği Ankara merkezli büyükbaş hayvanların beslenmesinde ve yetiştirilmesine gerçekleştiren bir Çiftlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Özkar Besi Çiftliği Ankara kurbanlık satışlarını da gerçekleştirmektedir. Bilindiği gibi kurban ibadeti ülkemizde 4 gün olarak kutlanan Kurban Bayramı’nda gerçekleştirilen bir ibadet olarak bilinir. Özellikle büyük şehirlerde Kurban Bayramı’nda kurbanların nerede kesileceği nasıl kesileceği kim tarafından kesileceği gibi konular sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kontrolsüz olarak kesilen kurbanlıklar çevre kirliliğine neden olarak Kurban Bayramı’nda kötü kokuların etrafa yayılmasına neden olur.

Kurban keserken besi çiftliklerinden yararlanmak çevreye de katkı sağlar

Bu anlamda Ankara kurbanlık kesimi işlemlerini gerçekleştirecek olan bireylerin Özkar Besi Çiftliği’ne tercih etmeleri hem çevre kirliliğini önleme noktasında hem de kendi işlerini kolaylaştırmak noktasında çok büyük önem taşımaktadır. Ankara kurbanlık fiyatları deyince de akla ilk Özkar Besi Çiftliği gelmektedir. Özkar Besi Çiftliği’nde kurbanlık fiyatları son derece uygun bir skalada belirlenmiştir. Dolayısıyla kurban kesen bireylerin fahiş fiyatlarla kurbanlarını kesmelerine mani olan Özkar Besi Çiftliği son derece profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Randevu sistemine göre hareket eden Özkar Besi Çiftliği kesimin gerçekleştirileceği gün kurbanlık sahiplerini çiftliğinde misafir edebilmektedir. Fakat çiftliği gelme imkanı bulamayan bireylere kurbanlıkları paketlenerek adreslerine teslim edilebilmektedir. Bireyler dilerse başka kuruluşlara da bağış yapabilecek şekilde kurbanlıklarını kestire bilmektedirler. Kuruluşun çok etkin ve verimli bir web sitesi de mevcuttur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx