Çelenk Atölyesi mutluluğu kar amacından önde tutar

Çelenk Atölyesi 1997 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan en köklü kuruluşlardan biridir.

Çelenk Atölyesi mutluluğu kar amacından önde tutar
Çelenk Atölyesi mutluluğu kar amacından önde tutar editor

Çelenk Atölyesi 1997 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan en köklü kuruluşlardan biridir. Çelenk Atölyesi faaliyetlerini yürütürken hiçbir zaman daha çok ürün satmaya ve daha çok kar etmeyi birinci öncelik olarak kabul etmemiştir. Başta düğün çelengi olmak üzere müşterilerinin özel günlerinde mutluluklarına veya hüzünlerine tanıklık eden çelenk atölyesi her şeyden önce müşterilerinin mutluluklarını ve memnuniyetlerini hedeflemektedir. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemi süreci ile birlikte bütün sektörlerde olduğu gibi çelenk ve çiçek sektöründe dijital pazarlamaya olan yönelim artmıştır. İleri görüşlü ve çağdaş bakış açısı ile faaliyetlerini yürüten Çelenk Atölyesi bu yönelimi hızlı bir şekilde fark ederek oldukça köklü ve inovatif adımlar atmıştır. Bu adımlardan en önemlisi Çelenk Atölyesi’nin artık internet platformuna taşınması ve internet üzerinden çelenk siparişi hizmetlerini verebilmesidir.

Mutluluk inovasyon ve kalite için Çelenk Atölyesi'ni seçin

Çelenk Atölyesi dijital platformlarda faaliyet yürütmeye başladığı günden itibaren hızla Türkiye genelinde de hizmet vermeye başlamıştır. Bayi sayısını 1200 ün üzerine çıkarmayı başaran Çelenk Atölyesi anlayışlı yardımsever ve güler yüzlü hizmet sunmayı hedeflemektedir. Hem İstanbul'daki merkez ofisi ile çalışan müşterileri hem de Türkiye genelindeki bayileri ile çalışan müşterileri Çelenk Atölyesi’nin hizmetlerinden son derece memnundur. Türkiye'nin ve dünyanın en taze en özel ve en kaliteli çiçekleri ile hazırlanmış olan çelenkleri cenazeye çelenk göndermek isteyen bireyler de sıkça tercih etmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx