IPTV Reseller Hizmeti

Hiper televizyon sizlere en kalitei iptv içerikleri sunmaya devam ediyor.

IPTV Reseller Hizmeti
IPTV Reseller Hizmeti editor

Hiper televizyon sizlere en kalitei iptv içerikleri sunmaya devam ediyor. Dünyanın birçok yerinde hizmet veren firma henüz Türkiye içerisinde cihaz satışı bulunmamaktadır. iptv bayilik hizmetiyle de sizlere evden para kazandırmanın kapısını açmış oluyor. Sadece 18 yaşından büyük bir birey olmanız yeterli olacaktır. Türkiye dışında yaşıyor olmanızda burada önemli bir kriterdir. Aynı zamanda sizlere özel yönetim paneliyle birlikte rahat kullanım hizmeti sağlanmaktadır. Böylece müşterilerinizin hangi kanalları izlediğini takip edebilir ve önceden oluşabilecek sorunlara karşı erken önlemlerde alabilirsiniz.

Sınırsız test hakkı sayesinde belli saatler arasında müşterilerine yayın açma hakkına da sahiptirler. Böylece potansiyel müşterilerinize yayınlarınızın kalitesini önceden göstermiş olursunuz. İş oratklığı için ekstra bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Site içerisinde kredili sistem mevcuttur. Bu sayede çok fazla bir sermaye ayrımı yapmadan kolayca kar edebilirsiniz. %100 ve %200 kar imajıyla birlikte güzel kazançlar elde etmenizde yardımcı olur. Eğer aldığınız verimden memnun kalmazsanız da 2 hafta içerisinde paranızın iadesini talep edebilirsiniz. Bu durum sadece iş ortakları için geçerli bir yaptırımdır.

İptv Bayilik Ücretleri

Yayın fiyatları kredi olarak düzenli bir şekilde hesabınızdan düşer. 1 aylık 5 euro, 3 aylık 10 euro, 6 aylık 17 euro, 12 aylık 30 euro ve 24 aylık 50 euro kadar bayilik cüretleri mevcuttur. Sizlerden ilk ödeme olarak 200 euro talep edilir. Panelinize kredi olarak eklenir. 

Kaynak: https://hipertelevizyon.site/bayilik.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim