GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-07-2021 14:52   Güncelleme : 16-07-2021 14:52

Sektöründe Öncü Bir Firma Lento Son Yapı Teknolojileri!

Yerli sermayeye dayalı olarak üretimlerine devam eden Lentosan Yapı Teknolojileri, 2018 yılında kurulmuştur.

Sektöründe Öncü Bir Firma Lento Son Yapı Teknolojileri!

Yerli sermayeye dayalı olarak üretimlerine devam eden Lentosan Yapı Teknolojileri, 2018 yılında kurulmuştur. Kurulum yılı ile geçen süreç arasındaki zaman farkından oldukça yeni olmasına rağmen bir hayli iyi bir yol kat etmiş ve bu sayede aslında ne kadar başarılı bir firma olduğunu da net bir şekilde göstermiştir. Çünkü rakiplerinin uzun yıllarda başaramadığını henüz sektöre ilk atıldığı anlardan itibaren net bir şekilde göstermiştir.

İstanbul Çatalca’da bulunmasının yanı sıra ülkemizin her bir noktasını ayrı ayrı hizmet götürmektedir ve bundan ötürü de büyük bir gurur içerisindedir. Firma ülkemiz adına oldukça büyük işler başaran ve ülkemize katkı sağlayan bir şirket olarak görülmektedir.

Alanında Güçlü Bir Firma!

Ürünleri bakımından üretim kapasitesini oldukça yüksek tutan lento ürünleri, life ait duvar panelleri üreten firma aynı zamanda tüm ürünlerinde çevreyle uyum faktörünü de önemsemekte ve buna uygun şekilde hareket etmektedir. Bu yani ünlerinden de gazbeton lento gibi içeriklere ülkemizin deprem kuşu anda olduğuna dikkat ederek ve bunu unutmadan Maliyetlerine devam ettirmektedir. Bu kapsamda da gerekli olan her türlü detayı belgeler böyle raporlar eşliğinde sunmaktadır.

Ayrıca lento fiyatları konusunda da yeni dönem, güncel fiyatlamaları öğrene bilmeniz için firma size detaylı bir bilgilendirme geçmektedir. Bunun içinde firma gerekli iletişim bilgilerini ve WhatsApp hattına kendi internet sitesi içerisinde bırakmıştır.