GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-07-2021 11:25   Güncelleme : 17-07-2021 11:25

Mekanların Ruhunu Yansıtmak için, Yasmina İnterior Desing!

Günümüz teknolojisine ve ilerlemelerine uygun bir çalışma yürütmesinin yanı sıra var olan tecrübe ve bilgi birikimini de sürekli olarak kendini geliştirmek adına kullanan Yasmina İnterior Desing, 2016 yılı içerisinde kurulmuştur.

Mekanların Ruhunu Yansıtmak için, Yasmina İnterior Desing!

Günümüz teknolojisine ve ilerlemelerine uygun bir çalışma yürütmesinin yanı sıra var olan tecrübe ve bilgi birikimini de sürekli olarak kendini geliştirmek adına kullanan Yasmina İnterior Desing, 2016 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucusu iç mimar olan Çiğdem Yazıcı’nın ta kendisidir. Alanında oldukça iyi bir eğitime sahip olan Çiğdem yazıcı firması kapsamında müşterilerine tam da bekledikleri hizmeti sunmaktadır.

İçinde bulunduğumuz dönemde özellikle iç ve dış mekanlarda tasarımlara bir hayli önem verildiği için bu konularda özgün çalışmalar yapabilmek ve evlerinizde, iş yerlerinizde sıkılmadan, bunalmadan zaman geçire bilmenize yardımcı olan Yasmina interior Desing, mekan ve insan ilişkileri konusunda oldukça dikkatli bir çalışma yürütmektedir. Çünkü. İnsanlar ve mekanlar arasındaki ilişkilerin insan ruhuna çok daha büyük fayda sağladığını da bilmektedirler.

Kendinize Ait Dekorasyonlar İçin, Yasmina İnterior Desing!

Evlerinizde sağlamak istediğiniz düzenler kısmında konforu ön planda tutarak ve rahat bir alan yaratmaya da özen göstererek ilerleyen firma, kendi içerisinde iç mimarlık, peyzaj, tasarım gibi konularda kaliteli bir hizmet sürdürmektedir. Uzman kadrosu ile sunduğu her türlü çalışma içerisinde de aslında her türlü ayrıntıya da dikkat etmektedir.

Bütünde, tek bir bakışta var olan kusursuzluğun küçük parçaları en iyi şekilde bir araya getirerek var olduğunu bilen ve buna göre davranan firma, bu kısımda güçlü adımlar atmayı da sürdürmekte ve müşterilerini her daim memnun etmektedir.

Kaynak: https://www.yasmina.com.tr/