GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-07-2021 00:40   Güncelleme : 18-07-2021 00:40

Muzaffer Altıntaş İmplant Uygulaması

Konya diş hekimi Muzaffer Altıntaş 2010 yılında Konya Meram Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmasına başlamıştır

Muzaffer Altıntaş İmplant Uygulaması

Konya diş hekimi Muzaffer Altıntaş 2010 yılında Konya Meram Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmasına başlamıştır. Klinik içerisinde birçok tedavi ve cerrahi yöntemler vardır. Hastanın ihtiyacı doğrultusunda da son teknoloji ürünler kullanılmış olup sizleri zorda bırakmadan acısız yöntemler uygulanır. Herkesin korkulu rüyası olan diş hekimleri aslında yeni kullanılan malzemeler ile korkulacak bir şeyinin olmadığının kanıtıdır. Doktor Muzaffer Altıntaş ve ekibi hastaları için daima yenilikleri en yakından takip eder, seminerler ve kongrelere de katılarak yeniliklerden haberdar olur.

Konya implant tedavisi alanında hizmet veren ve bu uygulamayı en iyi şekilde yapan polikliniklerden birdir. Oldukça hassas yapıya sahip olan ağız içi bölgemiz için son derece kaliteli malzemelerin kullanımıyla implant operasyonları gerçekleştirilir. Herhangi bir sistematik hastalığınız yok ise hastaların doktorları tarafından almış olduğu konsültasyon bilgileri sayesinde dişhekimi karar verir ve implant uygulamasını bu doğrultuda gerçekleştirir.

İmplant Uygulaması

İmplant uygulaması yapılmadan önce hastanın öncelikle iyi bir şekilde tedavi edilmiş olması gerekir. İşlem öncesi panoramik filmin yanı sıra dental tomografi de uygulanabilir. İyi bir planlama yapıldıktan sonra da ameliyat başlamış olur. Ameliyat kesinlikle lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 10-20dk arası sürebilir. Konya diş estetiği alanında uzmanlaşmış olan doktorlar ile birlikte implant uygulamanız en iyi şekilde sonuçlandırılır. Böylece sağlıklı ve harika bir gülüş sizinle olur.