GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-07-2021 23:52   Güncelleme : 20-07-2021 23:52

En Doğru Tercih Ascoin!

Investment Holding tarafından kurulumu gerçekleştirmiş olan Ascoin, 2021 yılında ortaya koyulmuştur.

En Doğru Tercih Ascoin!

Investment Holding tarafından kurulumu gerçekleştirmiş olan Ascoin, 2021 yılında ortaya koyulmuştur. Temel tanımıyla bir dijital varlık olarak geçmektedir. Bunun yanı sıra en belirgin özelliği de bağımsız bir ağ üzerine kurulu olması ile alakalıdır. Ascoin kendi blockchain ağına sahiptir ve bu bilinen bir başarıdır.
Kullanıcılarının çoğu etkinlikten yararlanmasının yanında komisyon indirimi almalarını sağlamaktadır. Buna ek olarak katılabildikleri airdrop kampanyaları vardır. Yeni ICO süreçlerinden de yararlanabildiğiniz gibi trade yarışmaları da mevcuttur. Tüm bunların hepsine ve daha fazlasına kullanıcı olduğunuz takdirde erişiminiz sağlanmaktadır. Bunlar da bir hayli rahat etmenize yardımcı olacak detaylar arasındadır. Site içerisinde daha bir çok avantajdan faydalanma imkanınız olacaktır.

Ascoin Gençlerin Destekçisi Olmayı Sürdürüyor!

Yeni çıkacak kripto paralar kısmında sizlerin yanında olacak olan ve coin market üzerinde de bir hayli etkin olan ascoin, sizlere yerli kripto para içerisinde etkinlik sağladığı gibi genç girişimcilerin projelerinde de kendi bünyesinde finansman sağlamaktadır. Bunun gibi çoğu alanda gerekli finans desteğini sağlayan Ascoin, sizlere aynı zamanda da birçok avantajlı seçenek sunmaktadır.
Gerektiği takdirde gün içerisindeki her zaman diliminde, yedi yirmi dört transfer seçeneği sunmasının yanında yüksek hız ve düşük komisyon da sağlamaktadır. Bağımsız bir blockchain ağı sağlamasına ek olarak güvenlik konusunda da içiniz rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kullanımı bir hayli kolaydır.