Server Plus Ekran Kartlı Fiziksel Sunucu Nedir?

Server Plus 2011 senesinden beri hizmet vermeye başlamıştır. Hosting, sunucu, data server olmak üzere birçok farklı alternatif üzerinden müşterilerine hizmet akışı sunar.

Server Plus Ekran Kartlı Fiziksel Sunucu Nedir?
Server Plus Ekran Kartlı Fiziksel Sunucu Nedir? editor

 

Server Plus 2011 senesinden beri hizmet vermeye başlamıştır. Hosting, sunucu, data server olmak üzere birçok farklı alternatif üzerinden müşterilerine hizmet akışı sunar. Vermiş olduğu hizmet açısından oldukça dinamik çalışmaktadır. Ayrıca yaşayabileceğiniz sorunlara karşı site üzerinden profesyonel kişilerden daima hizmet alabilirsiniz. Sektör içerisinde eğitimli ve donanımlı bireyle rile çalışması firmanın kalkınmasını daha da kolay hale getirmiştir.

Ekran kartlı sunucu son zamanlarda sıkça tercih edilir seçeneklerden biri haline gelmiştir. Bu sunucular bir hesabın tüm sunucuya aşırı yüklenmeyi engellemesi için kullanılan alternatif bir seçenektir. Güvenli sunucu imkanı sağlayarak verileriniz ve uygulamalarınız her zaman korunacaktır. SSD disk performansı sayesinde mükemmel bir şekilde okuma ve yazma hızına erişim sağlayabilirsiniz. Yedekleme çözümü bakımından ise haftalık olarak farklı bir sunuya otomatik yedeklemesi gerçekleşir. Performans ve donanımı bakımından oldukça güçlü bir alt yapı sistemine sahip olması firma için de müşteri içinde bir avantaj haline gelmiştir.

Ekran Kartlı Sunucular Sadece Oyunlar İçin mi Kullanılır?

Ekran kartlı vds sunucular yüksek performansı ile ön plana çıkmaktadır. İyi bir görüntü kalitesi her ne kadar bir oyunu çalıştırma da önemli olsa da tabiki de ekran kartlı sunucuları sadece oyun alanında kullanım sağlamazsınız. Video oynatmada veya canlı yayın alternatiflerinde de bu sunucuların gücünü sonuna kadar hissederek kullanım sağlarsınız.

Kaynak: https://www.serverplus.com.tr/kiraliksunucu-gpu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim