Esteriva Yeni Sezon Ürünler

Esteriva 1980’li yıllardan beri müşterilerine en iyi ayakkabı hizmeti vererek sürekliliğini korumaktadır.

Esteriva Yeni Sezon Ürünler
Esteriva Yeni Sezon Ürünler editor

 

Esteriva 1980’li yıllardan beri müşterilerine en iyi ayakkabı hizmeti vererek sürekliliğini korumaktadır. Özellikle de kadın ayakkabı kategorisinde oldukça yüksek çeşitliliğe sahiptir. Buna ek olarak erkekler ve çocuklar da düşünülmüştür. İşini daima profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firma çalıştığı profesyonel ustalarıyla birlikte inanılmaz son trend modelleri sizlere sunmaktadır.

Bursa ayakkabı üzerinde Esteriva adını duyurmuş olup birçok farklı marka ile de iş birliği sürdürmektedir. Ayrıca müşterilerinin rahatını düşünen firma ortopedik ayakkabı üretimiyle de dikkatleri üstüne çekmiştir. Her kişinin ayak yapısı farklıdır. Kimisi içe kimisi de dışa basar. Bunun dışında düz taban ve normal tabana sahip insanlar da vardır. Bu nedenle ortopedik ayakkabılar gün geçtikçe daha da önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır. Firmanın her sezona özel ve o mevsime uygun çıkartmış olduğu ayakkabılar da oldukça ilgi çekicidir.

Son Trend Şeffaf Ayakkabılar

Son zamanların trendi haline gelen şeffaf ayakkabılar özellikle de yaz aylarında çok fazla tercih ediliyor. Bunun da farkında olan firma steletto ve spor ayakkabı modellerine kadar birçok çeşitli ayakkabı modelinde şeffaf ayakkabıları çıkarmıştır. Kimisi düz kimisinin üzerinde de taşlarla parıltılar verilerek kullanımının sağlanması hedeflenmiştir. Ayrıca şeffaf ayakkabılara uyumlu olması adına kristal topuk tercih edilerek daha modern bir görüntüye sahip modeller de Esteriva üzerinde sizleri bekliyor olacak. Oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx