İhtiyaçlarınıza Özel Tasarım Ürünler Temas Teknoloji Farkıyla Sizlerle

Günümüz dünyasında teknolojinin yeri gün geçtikçe daha belirgin bir hal almaya başlamıştır.

İhtiyaçlarınıza Özel Tasarım Ürünler Temas Teknoloji Farkıyla Sizlerle
İhtiyaçlarınıza Özel Tasarım Ürünler Temas Teknoloji Farkıyla Sizlerle editor

Günümüz dünyasında teknolojinin yeri gün geçtikçe daha belirgin bir hal almaya başlamıştır. Temas Teknoloji firması da bunun farkında olarak çalışmalarında 10 yıldır başarılı bir şekilde ilerleme göstermektedir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde müşterilerine de hizmet kalitesi sunmaktadırlar. Temas Teknoloji profesyonel ekran, dijital bilgilendirme panoları hizmeti olmak üzere birçok alanda farklı hizmetler vermektedir. Aynı zamanda çalışmış olduğu profesyonel takım arkadaşlarıyla dinamik bir şekilde hareket etmektedir. Bu doğrultuda başarılı adımları olan firmanın teknolojiyle uyumu hem kurumsal hem de Ar-ge çalışması gerçekleştirecek kişiler için ilk tercih noktası olmaktadır.

 İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanan projeler ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinde hizmet akışı sunabilmektedir. Kurulum işlemleri uçtan uca donanıma sahiptir. Bu doğrultuda sizlere net bir şekilde yardımcı olunur. Tasarım aşamasında ise endüstriyel ve mekanik olmak üzere iki farklı tasarım alanı mevcuttur.

Reklamlar ve Promosyonlar

İşletmeler genellikle geniş kitlelere ve asıl önemli olan da hedef kitlesine ulaşabilmek için reklam ve promosyonlara ihtiyaç duyar. Ancak bu reklam ve promosyonların herkes eyayılması için bir aracı gerekir. Bunun için de Temas Teknoloji firması digital signage adı verdiği reklam, promsoyon, tanıtım ve duyuru gibi ihtiyaç görülen alanlarda hizmet verir. Bu gibi ihtiyaçlar doğrultusunda digital signage teknolojisi farklı amaçlar ile de kullanım gösterebilir.

Özellikle de son zamanlarda alışveriş merkezlerinde, mağazalarda farklı ekranların konumlandırıldığını görebilirsiniz. Bu sayede işletmeler kampanyalarını dijital yollar ile daha çabuk geniş kitlelere ulaştırabilmektedirler. Bu sayede ister istemez satışlar da patlama göstermektedir. Yani ürün ve markanız ne kadar iyi olursa olsun yaptığınız reklam iyi değilse bir işe yaramayacaktır. Ancak yaptığınız reklam ve tanıtımlarda farkınızı ortaya koyarsanız marka değeriniz de doğal olarak artış göstermiş olacaktır. Ayrıca bu panolar üzerinden sadece kendi reklamınızı değil başka markaların sponsorluğunu da yapabilirsiniz. Böyle iş birlikleri sayesinde markanız daha değerli gözükür.

Videovwall Projelendirmesi

Videowall projeleri genellikle birden fazla ekranın bir araya getirilerek dev ve oldukça şık görünüme sahip panoların oluşturulmasıdır. Bu ekranlar çoğunlukla Alışveriş merkezleri gibi büyük alanlarda tercih ediliyor. Hatta son zamanlarda girdiğiniz birçok mağazanın kasa arkalarına dikkat ederseniz dev videowallar vardır. Bunlar müşteriyi etkileme konusunda oldukça ön plana çıkmış durumlardır.

Kullanım alanları elbette bu kadar ile de sınırlı değildir. Hastaneler de geniş alanlarda, lobilerlerin genellikle arkalarında, fuar ve defilelerde stantlarda ilgi çekmek adına birçok mecra üzerinde bu dev ekranların kullanımı gerçekleştirilmektedir. Sizlerde kullanmak istediğiniz alanı belirledikten sonra Temas Teknoloji ekipleriyle iletişime geçerek nasıl bir tasarım yapılması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Hatta adresinize gelerek sizlere bu alanda tam da yerinde hizmet imkanı sağlarlar. Böylece daha sağlıklı bir proje ile memnun olarak işe imza atmış olursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx