OEM Yedek Parça Satıcısı Yedek 8 Shop

Yedek 8 Shop firması uzun yıllardan beri otomobil sektörü üzerinden hizmet veren bir şirkettir.

OEM Yedek Parça Satıcısı Yedek 8 Shop
OEM Yedek Parça Satıcısı Yedek 8 Shop editor

Yedek 8 Shop firması uzun yıllardan beri otomobil sektörü üzerinden hizmet veren bir şirkettir. Online oto yedek parça satışı gerçekleştirerek bir tıkla istediğiniz parçaya kolay ulaşım sağlayabilmenize yardımcı olur. Özellikle geniş filtreleme kolaylığı sayesinde istediğiniz parçayı anında önünüze çıkartır. Sitenin kolay kullanım ara yüzü sayesinde istediğiniz parçayı kolay bir şekilde elde etmeniz de mümkün olacaktır.

Firma OEM yani İngilizce açılı “Original Ewuipment Manufacturer” olan ve Türkçesi ise Orijinal Ürün Üretici anlamına gelmektedir. Kısacası Yedek 8 Shop sizlere üreticinin üretmiş olduğu gerçek parça tedarikini sağlayarak hizmet verir. Motorlu araçlar üreten birçok firma da çoğunlukla birden fazla üretici ile de ortak çalışma gösterir. Örneğin bu Renault markası araçlar olabilir. İçerisindeki hava filtresini A veya B firması üretirken başka bir kullanımı ise C firması üretebilir. Yani bu firmalar sizlere yedek parça sektöründe orijinal parçaları satan ve sizleri zorda bırakmayan firmalardır.

Geniş Marka Hizmeti

Yedek 8 Shop birçok markanın orijinal olmak üzere marka hizmetini vermektedir. Özellikle de otomobillerinizin daha uzun süreli ömürlerinin olmasını istiyorsanız orijinal ürünlerin kullanımı oldukça önemlidir. Bununla birlikte ikinci el piyasasında araçların fiyatı bir hayli yüksek. Eğer sizde aracınızın içerisinde kullandığınız parçaları orijinal bir kullanımla bırakırsanız sizlerin de araçları piyasada oldukça yüksek değerlere satılacaktır. Ancak şöyle bir durum var. Orijinal parçalar her zaman daha pahalı olduğu için bireyler genellikle alternatif ürünlere yönelmeye başlamıştır. Bu nedenle de firma sizlere uygun fiyatlar ile birlikte yerinde satışlar gerçekleştirir.

Site içerisinde Volkswagen yedek parça, Nissan yedek parça, Mercedes yedek parça, Hyundai yedek parça, BMW yedek parça, Opel yedek parça satışları gerçekleştirilmektedir. Her biri de OEM parça satışlarının gerçekleştirildiği firmalarla çalışan köklü otomobil marklarıdır. Bu doğrultuda site içerisinde bulunması zor olan ürünleri bile oldukça kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

OEM Yedek Parça Satın Al

OEM yedek parçalar bildiğiniz üzere üreticiler ile anlaşmalı tedarikçilerden elde edilir. Bunlar internet aracılığı ile alınabilen parçalardır. Aranan parçalar eğer yurt içinde bulunmuyorsa sizleri fazla bekletmeden 2-3 gün içerisinde yurt dışından tedarik edilir. Böylece uygulama aşamasına konularak sizlere hizmet verilir. Aynı zamanda OEM yedek parçaları OEM numaraları üzerinden tespit edilerek kullanılır. OEM numarası üretici firma tarafından numaralar ve harfler kullanılarak hazırlanır. Böylece dünyanın neresinde olursanız olun OEM numaranız sayesinde orijinal yedek parça satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterileri için her konuda en iyi şekilde hizmet veren firma dinamik ve profesyonel çalışan bir ekibi vardır. En önemlisi de problemlere karşı daima çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Böylece sizleri üzmeden sorun ne olursa olsun halledilmeye yönelik çalışmalar gerçekleştirilir. Bu sayede de paranızı da kontrollü ve doğru bir yerde harcamış olursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim