Bilgi Kirliliğinden Uzak Bir Site Foicey

Foicey sitesinin ilk basamakları 2019 yılının Aralık ayında atılmıştır. Arından 2020’nin Ocak ayına yetişmiş olan site yayın hayatına başlamıştır.

Bilgi Kirliliğinden Uzak Bir Site Foicey
Bilgi Kirliliğinden Uzak Bir Site Foicey editor

Foicey sitesinin ilk basamakları 2019 yılının Aralık ayında atılmıştır. Arından 2020’nin Ocak ayına yetişmiş olan site yayın hayatına başlamıştır. Başlarda site içerisinde 3 yazar ile faaliyet göstermeye başlanmıştır. Ardından sitenin popüleritesi artış göstermiş ve ziyaretçi sayısı da artmıştır. Böylece yazar sayısı da 15 kişiye ulaşmayı başarmıştır. Site içerisinde bilim ve teknoloji alanından, tarihten, sanat ve kültürden, siyasetten, spor ve aktüel kategorilerden birçok şeye kolayca ulaşım sağlarsınız. Öyle çok bilgi birikimi vardır ki aklınıza gelmeyecek şeyleri bile bulabilirsiniz. Örneğin Anis el Doleh adlı tarihin önde gelmiş İranlı isimlerden de bilgiler bulabilirsiniz.

Site içerisinde birçok tarihi bilginin olduğu kadar genel kültürel bilgilerde vardır. Pozitivizm nedir gibi soruların cevaplarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizlere bilgi kirliliğinden uzak bir şekilde hizmet akışı sağlarlar. Doğrudan ve gerekiyorsa 1. Ağızlardan alınan bilgilerle birlikte aktarımları sağlanır.

Yabancı Kaynaklar

Site içerisinde Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Romence dillerine vakıf olan bireyleri vardır. Bu sayede yabancı kaynaklar üzerinden de araştırmalar yapılarak hiçbir yerden erişemeyeceğiniz bilgilere sizler için kolayca sunarlar. Kesinlikle başka sitelerden alınmış, kopyalanmış veya başlarının elinden çıkmış yazılara site içerisinde yer verilmez. Yabancı kaynaklardan yararlandıkları gibi aynı zamanda bu alanda güzel magazin haberleri de hazırlanır. Özellikle son zamanların iyi çıkış dizilerinden biri olan Stranger Things’in ünlü yıldızı Amybeth Mcnulty hakkında da merak edilen birçok bilgiye erişebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim