Nart Lift ile Hayatınızı Güzelleştirin

Nart Lift firması ilk olarak Yavuz Eren Bey tarafından 2013 yılında Manisa da kurulmuş bir şirkettir.

Nart Lift ile Hayatınızı Güzelleştirin
Nart Lift ile Hayatınızı Güzelleştirin editor

 

Nart Lift firması ilk olarak Yavuz Eren Bey tarafından 2013 yılında Manisa da kurulmuş bir şirkettir. Hizmet alanı ise fiziksel anlamda yetersiz olan bireylere yardım etmektedir. Özellikle kaza sonrası belli durumlardan dolayı hareket kısıtlaması olan bireyler, yaşın vermiş olduğu hareket kısıtlamaları gibi birçok alanda engelli asansörü hizmeti sağlamaktadır. Bunların dışında merdivenlerden inip çıkma durumlarında, bina içlerind eve dışlarında, tedavi amaçlı sosyalleşmek için havuz ve deniz çevrelerinde olmak üzere birçok kullanım alanı mevcuttur.

Alanın uzman kadrosuyla birlikte engel durumunuza uygun en iyi ürünler tasarlanarak sizlere hizmet kalitesi sunulur. Evinize veya başka kullanım alanınıza en uygun şekilde tasarımları gerçekleştirilecektir. Böylece hastalarına bir umut olarak onların geri kalan hayatlarını daha verimli bir şekilde geçirmesine olanak sağlar.

Merdiven Asansörü Hizmeti

Engelli bireyler arasında tekerlekli sandalye kullanımı da oldukça fazladır. Ayrıca unutmayın ki tekerlekli sandalyeler sadece engelli bireyler adına kullanılmaz. Yaşlı, geçici bir rahatsızlığı olan, ameliyat sonrası durumlarda kullanılan bir taşıma aracadır. Dolayısıyla bir gün kullanmak zorunda kalmak bile gün içerisinde birçok problemi karşınıza çıkartacaktır. Bu sebepten ötürü Nart Lift olarak merdiven asansörü çalışmaları da bulunur. Böylece kullanım kolaylığı sağlanır ki bu kişiler için günlük hayatları ıstırap olmak yerine daha konforlu hale getirilir. Sizlere en iyi ürün kalitesiyle birlikte hizmetinde hız kesmeden devam eder.

Kaynak: https://www.nartlift.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx