3D Baskı Tasarım Firması Çalışma Alanları

3d Baskı Tasarım firması olarak, 2016 senesinde iki arkadaş tarafından kurulmuş ve baskı, yazdırma alanında atölye açarak başarılı şekilde çalışma sağlamıştır.

3D Baskı Tasarım Firması Çalışma Alanları
3D Baskı Tasarım Firması Çalışma Alanları editor

 

3d Baskı Tasarım firması olarak, 2016 senesinde iki arkadaş tarafından kurulmuş ve baskı, yazdırma alanında atölye açarak başarılı şekilde çalışma sağlamıştır. İlk olarak sadece makine tasarımı işlemlerini gerçekleştiren firma, şu anda 3d yazdırma ve baskı hizmetlerini de en kaliteli şekilde sağlamaktadır. Firma içerisinde baskı malzemesi olarak ABS ve PLA gibi kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Vizyon olarak ise tamamen müşteri odaklı bir doğrultuda ilerlediği için ortaya çıkan ürünler büyük bir ilgi ve beğeni ile karşılanmaktadır.

3d yazıcı hizmeti çok fazla bilinmese de firma, oldukça uzun süredir bu sektörde yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır. 3D Baskı Tasarım firması, oldukça geniş çaplı bir alanda çalışma sağlamayı sürdürmektedir. Firmanın hizmet verdiği alanları aşağıda sizlere maddeler halinde sıraladık. 

·         3D Baskı

·         3D Tarama

·         3D Printer

·         3D Tasarım

·         RTV Kalıp Hizmeti

Belirttiklerimiz dışında firmanın daha pek çok farklı alanda sunduğu çalışma seçenekleri de bulunmaktadır.

Siz Hayal Edin, 3D Baskı ile Gerçek Olsun!

Hayalini kurmuş olduğunuz ya da görselini çizdiğiniz konut maketleri, otomotiv ve yedek parça gibi daha pek çok şeyin firma üç boyutlu baskısını gerçekleştirmektedir. Üstelik tüm bunları sizin talep ettiğiniz şekilde sağlar. Öncelikle firmaya sunacağınız görseli sanal ortamda değerlendiren firma çalışanları ardından istediğiniz ürünün üç boyutlu halini yine talep ettiğiniz ölçülerde sizlere temin etmektedir. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim