Yeni Dönem İmkanlarını Sunan, TP Mobil!

İstasyonda işlemleriniz için size büyük bir kolaylık olarak var olan ve kullanıcılarının her birinin büyük bir konfor olarak yorumladığı TP Mobil genel olarak sizlere en iyi hizmeti sunan bir mobil uygulama.

Yeni Dönem İmkanlarını Sunan, TP Mobil!
Yeni Dönem İmkanlarını Sunan, TP Mobil! Yalın Haberler

İstasyonda işlemleriniz için size büyük bir kolaylık olarak var olan ve kullanıcılarının her birinin büyük bir konfor olarak yorumladığı TP Mobil genel olarak sizlere en iyi hizmeti sunan bir mobil uygulama. Telefonlarınıza bir hayli kolay bir biçimde indirebilmenizin yanında indirme esnasında sizden herhangi bir ödeme talebinde de bulunmuyor. Tamamen ücretsiz şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Bunun yanında mobil ödeme yöntemleri içerisinde herhangi bir zaman kısıtlamasına da tabii tutulmadan farklı ödeme yöntemleri kullanarak yakıt alabilme şansınız oluyor. Bunun yanında size dijital cüzdan özellikleri de sunuluyor ve istediğiniz zaman da rahatça kullanabiliyorsunuz.

Sizin İçin Büyük Bir Adım, TP Mobil!

Size gerekli olan akaryakıt kredisi noktasında da kendini gösteren TP Mobil, hizmetleri içerisinde en yakın istasyondan haberdar olmanızı da sağlıyor. Çünkü uygulama içerisinde kullanabileceğiniz bir navigasyon sistemi de mevcut. Bu da bir seviye daha atlamanıza yardımcı olurken ayrıca sistem üzerine araç bilgilerinizi girmeniz ile beraber çok rahat bir biçimde aracınıza dolum işlemlerini sürdürebilmenize, herhangi bir yanlışlığın önüne geçilmesine de ortam hazırlıyor.

Hazır limit ile ödeme yapmanıza da yardımcı olan TP Mobil¸ sizlere QR Kod ile beraber para transferi de yaptırıyor. Herhangi bir sorun yaşamadan oldukça sistemli bir şekilde kullanabileceğiniz TP Mobil, size bir sınır da koymuyor. İstediğiniz zaman da kesintisiz şekilde kullanabiliyorsunuz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim