Ankara’da İlk Korku Evi, Kanlı Kontes!

Var olduğu zamandan bu yana büyük bir ilgi gören ve insanların farklı aktiviteler yapmak istediklerinde akıllarına ilk gelen tercihlerden biri olan korku evi seçenekleri içerisinden en iyiler arasında yer alan Kanlı Kontes, 2014 yılında kurulmuştur.

Ankara’da İlk Korku Evi, Kanlı Kontes!
Ankara’da İlk Korku Evi, Kanlı Kontes! Yalın Haberler

 

Var olduğu zamandan bu yana büyük bir ilgi gören ve insanların farklı aktiviteler yapmak istediklerinde akıllarına ilk gelen tercihlerden biri olan korku evi seçenekleri içerisinden en iyiler arasında yer alan Kanlı Kontes, 2014 yılında kurulmuştur. Kurulumundan sonraki aşamalarda sürekli olarak ziyaretçiler almasının yanında şu ana dek yedi binden fazla sayıda grup ağırlamış durumdadır.

Genel olarak bir korku evinde olmasını istediğiniz tüm artıları içerisinde barındıran ve özel anlar yaşamanızı, bu hatıraları hiç unutmamanızı sağlayabilecek imkanları ile Kanlı Kontes korku evi, sizin için farklı bir anı olarak da kalacak.

Heyecan Dolu Zaman Geçirmek için, Kanlı Kontes!

Ankara’da kurulan ilk korku evi olarak bilinmesinin yanında en çok tercih edilen olarak da bilinmeye devam eden Kanlı Kontes, Ankara korku evi nerede dendiğinde, tarif edilenlerin en başındadır. Bununla beraber Ankara’da Kızılay bölgesinde yer almaktadır. Kendi internet sitesi içerisinde adres ve iletişim bilgileri de açık bir şekilde bulunmanın yanında Kanlı Kontes, sosyal medya uygulamaları üzerinde de etkinliğini sürdürmektedir.

Seans şekli olarak hem gündüz hem de gece bulunduran ve aralarında da fiyat farklılıkları var şekilde ayarlanmış Kanlı Kontes korku evi ziyaretleriniz için o alanda geçireceğiniz süre de bir saat kadardır. Aklınızda bulunan sorulara da cevap alabilmeniz için Kanlı Kontes kendi sitesinde soru cevap seçenekleri vermiş ve en küçük detayları bile doldurmuştur.

Kaynak: https://www.kanlikonteskorkuevi.com/ankara-korku-evi-nerede.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim