Psikoloji Dünyamız ruh sağlığınızı iyileştirmek için hayata geçti

Psikoloji Dünyamız özellikle bireylerin psikolojik sorunlarını açmaları noktasında onlara online destekler sunmak için oluşturulan son derece etkin ve verimli bir platform olarak hayata geçmiştir.

Psikoloji Dünyamız ruh sağlığınızı iyileştirmek için hayata geçti
Psikoloji Dünyamız ruh sağlığınızı iyileştirmek için hayata geçti Yalın Haberler

 

Psikoloji Dünyamız özellikle bireylerin psikolojik sorunlarını açmaları noktasında onlara online destekler sunmak için oluşturulan son derece etkin ve verimli bir platform olarak hayata geçmiştir. Bu platformla bireyler psikolojik uzmanlar ile irtibat kurarak online terapi hizmeti alabilmektedirler. Özellikle pandemi süreci ile birlikte hayatımıza giren online işlemlerin artış göstermesi psikolog dünyası içinde geçerlilik arz etmektedir. Pandemi süreci ile birlikte eğitim faaliyetlerinden kültür sanat faaliyetlerine kadar birçok alanda dijital platformlar üzerinden etkinlikler yapılmaktadır. Bu süreçte kazanılan başarılar göstermiştir ki online terapi hizmeti de dijital platformlar üzerinden başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu farkındalıkla hayata geçirilen Psikoloji Dünyamız danışanlar ile psikologlar arasında bir köprü kurmayı hedeflemiş ve etik mesleki değerleri ön planda tutarak faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Psikoloji Dünyamız gizlilik ve etik değerleri ön planda tutar

Psikoloji Dünyamız online psikolog hizmeti sunarken aynı zamanda psikoloji mesleği ile ilgili bütün gizlilik prensiplerini ve değerleri ön planda tutarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu platform üzerinde hizmetin fiyat noktasındaki belirleyicisi uzmanlardır. Bu anlamda uzmanları da danışanları ile buluşturan ve onların da meslek hayatlarına son derece büyük bir katkı sunan Psikoloji Dünyamız, sağlıklı bir toplumun sağlıklı bireylerden oluştuğuna inanarak çalışır. Aynı zamanda platformu son derece etkin ve verimli bir uygulamayı hayata geçirmiş ve uygulama ile ilgili ayrıntıların yer aldığı bir web sitesini de oluşturmuştur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx