Deniz Kızı Yetişkin Yüzme Eğitimi

Yüzme faaliyeti herkes için sağlıklı bir yaşamı getiren önemli aktivitelerden biridir.

Deniz Kızı Yetişkin Yüzme Eğitimi
Deniz Kızı Yetişkin Yüzme Eğitimi Yalın Haberler

Yüzme faaliyeti herkes için sağlıklı bir yaşamı getiren önemli aktivitelerden biridir. Suyun vücutta yarattığı etkiler hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı korumanıza yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak sürdürülen yüzme faaliyetleri ile kalp sağlığını korumak, psikolojik olarak daha enerjik ve zinde hissetmek mümkündür.

Deniz Kızı Yüzme Kulübü olarak tüm bu etkilerin farkındayız ve herkes için yüzme faaliyetlerine destek olmaktayız. Kulübümüzde yetişkin yüzme kursu faaliyetleri ile yüzmeye sıfırdan başlayan kişilerden itibaren herkesin yüzme öğrenmesini garanti ediyoruz. Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde yüzme faaliyetlerimizi sürdürerek herkese yüzme öğrenme garantisi veriyoruz. Yüzme bireysel bir spordur. Bu nedenle herkes aynı sürede yüzme öğrenemeyebilir ancak kulübümüzde herkes yüzme öğrenebilir.

Yüzme Kursları

Yüzme faaliyetlerimiz her yaş grubu için yaz kış devam etmektedir. Kulübümüzde yüzme kursu katılımı gerçekleştirmek isteyen herkes istediği zaman faaliyetlerimize katılım gösterebilmektedir. Su korkusu olan kişiler için veya bire bir çalışma ile yüzme öğrenmek isteyen kişiler için özel derslerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca kendi havuzunda yüzme öğrenmek isteyen kişiler için böyle bir hizmetimiz de bulunmaktadır.

Yüzme kurslarımız her yaş grubu için 8 seans şeklinde planlanmaktadır. Bu seanslar haftada 2 gün olacak şekilde devam eder. 8 seansı tamamlayan katılımcılar üyeliğini yenileyerek kurslarımıza devamlılık gösterebilmektedir. Daha önce yüzme kursuna gitmiş ve yüzmeyi öğrenememiş olsanız bile kulübümüzde kurslara katılarak yüzmeyi en iyi şekilde öğrenebileceksiniz.

Kaynak: https://www.denizkiziyuzme.com.tr/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim