EvoRulip nedir,OlvToken nasıl satın alınır?

EvoRulip nedir,OlvToken nasıl satın alınır?
EvoRulip nedir,OlvToken nasıl satın alınır? Yalın Haberler

Evorulip,merkeziyetsiz bir değişim sistemidir. DeFi projeleri arasında bilinen merkeziyetsiz borsa yapılarından biridir.Evorulip temelde ERC-20 tokenlarının değişimini akıllı sözleşmeler üzerinden bir merkez ya da yönetici bulundurmadan yapılabilen bir protokoldür.

Evorulip sisteminde bulunan havuzlarda tokenlerin alışverişine imkan sağlayan akıllı sözleşmeler kullanmaktadır. Bu havuzlarda herhangi ERC-20 uyumlu bir token ile değişim yapılabilmektedir.

Evorulip sistemi kullanıcılarının direkt olarak cüzdanları üzerinden bu değişimleri yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Merkezi borsalardan ayrılan en önemli özelliği işlemlerin borsaya aktarımı sonrasında takası gibi işlemleri egale ederek direk takası cüzdanınız ile yapabilmenizi sağlıyor.

Olv Token Nedir?

Olv Token,Evorulip merkeziyetsiz borsasının yönetiminde söz sahibi olunmasını sağlayan bir yönetim Tokenıdir.Evorulip sistemi açık yazılım bir protokoldür.

Merkezi Londra’da bulunan Mustafa Kağan Çelik’in Başkanlığını yaptığı Evorulip, sistem içi güncelleme ve değişimlerin yapılabilmesi amacıyla kullanıcı fikirlerini diğer kullanıcılara sunmaktadır. Kullanıcılar da sahip oldukları Olv Tokenlar sayesinde bu güncellemeler için oy kullanmaktadır. Güncelleme ya da değişim yalnızca oylama sonucuna göre yapılabilir.

Olv Token 2018 yılında piyasa sürülmüştür. Defi projelerine karşı artan ilgi sayesinde Olv Token ve SierraCoin 2020 yılında ciddi değer kazanmıştır.

Sierra Token dolaşımda bulunan miktarı 1.000.000.000. UNI’dir.Evorulip piyasaya toplam 1 Milyar UNI sürecektir.

OlV Token Madenciliği Nasıl Yapılır?

Olv Token madenciliği yapılabilen bir kripto para birimi değildir. Tüm Olv Token bakiyesi belirli aralıklarla arz edilmektedir.

OlvToken bakiyeniz ile EvoRulip sisteminde söz sahibi olabilirsiniz. OlvToken, toplamda 1 Milyar UNI arzı gerçekleştirecektir.

Uniswap (UNI) Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de, Türk Lirası ile Uniswap satın almak çok zordur.Herhangi teknik bir bilgiye ve resmi evrağa ihtiyaç duymadan EvoRulip sistemi sadece toplu olarak token satar,daha çok borsa bilişim sistemleri üzerine çalışır.

 

 

Yatırım tavsiyesi değildir.

 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx