İstanbul Mikro Bulaşık Süngerleri

Mikro Sünger, İstanbul’da kurulmuş ve uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır.

İstanbul Mikro Bulaşık Süngerleri
İstanbul Mikro Bulaşık Süngerleri Yalın Haberler

 

Mikro Sünger, İstanbul’da kurulmuş ve uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyat ile buluşturarak toptan sünger satışı sunan firma alanında deneyimli ve sektör tecrübesi ile çalışmalarını en iyi şekilde müşteri memnuniyeti ile tamamlamayı hedefleyen bir firmadır. Mikro Sünger firması farklı alanlarda kullanılabilecek her çeşit süngerin toptan satışını gerçekleştirmenin yanında özel sünger siparişleri için de çalışmalar sağlayarak özel sünger üretimi ve dağıtımı konusunda müşterilerine destek sağlamaktadır. Bu denli başarılı çalışmalarının arkasında her zaman yenilikçi fikirler ile hareket etmesi ve modern dünya görüşü sayesinde bir adım ileride olmayı başarabilmeleri olmuştur.

Özel Sipariş Süngerler

Birinci sınıf kaliteli ürünlerini müşteri ile buluşturan Mikro Sünger toptan bulaşık süngeri, banyo süngeri, oto süngeri gibi çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Kapı/pencere bandından akustik süngere kadar pek çok farklı çeşidin üretimini yapmakta ve tüm bunların toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bununla beraber farklı ihtiyaçlar için özel kesim sünger hazırlama imkanı da bulunmaktadır.

Restoran, kafe, yemekhane gibi alanlarda sünger kullanımı çok yoğun olarak gerçekleşmektedir. Böyle alanlarda gerçekleştirilecek kullanımlar için toptan sünger alımı önem arz eder. Çünkü hijyen açısından düşünüldüğünde kalabalık ortamlarda kullanılan bulaşık süngerinin en az 2 haftada bir yenilenmesi gerekmektedir. Bu nedenle toptan sünger alımı hem daha kaliteli ürünler elde edilmesini hem de uygun fiyata ürün alınmasını sağlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim