En Konforlu Baba Koltuğu

Still Ofis Mobilya isimli firma 6 yıldır mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Teknoloji ve mobilyayı bir arayan getiren firmadır.

En Konforlu Baba Koltuğu
En Konforlu Baba Koltuğu Yalın Haberler

 

Still Ofis Mobilya isimli firma 6 yıldır mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Teknoloji ve mobilyayı bir arayan getiren firmadır. Standart ve kişiye özel olarak tasarlanan ürünler yerli ve yabancı markalara da üretim sağlamaktadır. Firma müşteri memnuniyeti odalık çalışmaktadır. Kendi özel üretim alanlarında üretim yapmaktadırlar, yapılan ürünler kalite kontrol testlerinden başarı ile geçmektedir. Kalite kontrol testlerinde başarı sağlayan ürünler satışa sunulmakta ve müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Baba koltuğu, televizyon koltuğu gibi birçok koltuk çeşitleri sizleri beklemekte.

Ev Rahatlığı

Günümüzün çoğunluğunu iş yerinde, okulda, ev de ev işi yaparak geçirmekteyiz. Günün yorgunluğunu atmak için kendimize zaman ayırdığımız o dakikalar da tek aklınıza gelen yer koltuk ve televizyondur. İzlenen filmler diziler büyük motivasyon kaynağıdır. Dinlendiğimiz alanında rahat, şık olmasını isteriz. Tüm bu özellikleri tek bir üründe bulabilirsiniz. Still ofisin sizler için tasarladığı tv koltuğu şık, rahat, ergonomiktir. Koltuğa oturduğunuz an dinlemeye başladığınızı hissettiğiniz andır. Bu kaliteyi sizlere sunan firma yüz yüz müşteri memnuniyeti garantisi sunar.

Televizyon koltuğu masaj, sallanabilir, dönerli gibi özelliklere sahiptir. Motorlu bir sisteme sahip olan televizyon koltuğu kumandası ile çalışmakta. Ruh halinize göre değiştirebileceğiniz, 145 derecelik açılabilir olma özelliğine sahip olan bu koltuk sizin için ideal dinlenme koltuğu olabilir. Son derece keyifli, rahat ve konforlu bir alan deneyimi sizleri bekliyor. Firmanın ürünlerini daha detaylı incelemek için web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.teknokonfor.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx